2737
2734
عنوان

جوش بعد از اصلاح

197 بازدید | 11 پست

درسته ک میگن بعد اصلاح صورتو نشوریم تا جوش نزنیم من الان شمع انداختم نمیدونم چیکار کنم جوش نزنم

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
گلاب بزن  خیار بزن  همش بخور بده  بعد ماسک بعد ازاصلاح بگیر ضد جوش

اینارو امتحان کردم گلم جواب نمیده فقط ماسک بعد اثلاح نزدم

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉

من تجربه ی خودمو میگم من بعد از هر نوع اصلاحی چه با بند چه با وکس و شمع و از اینجور چیزا جوش میزدم بهداشت هم خیلی رعایت میکردم اما باز جوش میزدم.حتی ژل بعد از اصلاح سینره هم میزدم.باز فایده نداشت.تا این روشو امتحان کردم و جواب داد.قبل از اصلاح صورتمو خوب میشستم تا الودگی نداشته باشه وسایل اصلاح رو هم با الکل ضدعفونی میکردم.بعد از اصلاح صورتمو تا چند ساعت خنک نگه میداشتم به وسیله ژل های خنک کننده یا یخ رو تو کیسه ای میذاشتم و مدام روی صورتمو میذاشتم این کارو برای کل صورت باید انجام بدین تا دو سه ساعت اول صورتتون رو سعی کنید خنک نگه دارین..بو تا روز بعد بهتره مواد ارایشی روی پوستتون استفاده نکنید.صورت بعد از اصلاح ملتهب و گرم میشه و ما باید جلوی این التهاب و گرما رو بگیریم..پوست من به شدت ملتهب میشد.امیدوارم از تجربه من استفاده کنید و نتیجه بخش باشه براتون