2733
2739

یه چیزی پیش اومده میخام بهتون بگم بم بگین ک چیکار کنم بهتر جواب میگیرم،ممنونم 😐😐😐😐

#نقش او در چِشـم ما هررووز خوشـتر میشود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوحالابوگوو

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2740
اگ هستین ک بگم....

😕خدافظ

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
کار درست تایپ کامل در پست اوله! 

من همیشه تو پست اول میگم تاپیکم ب زوووور به صفحه دوم میرسه 

الان همین تاپیک آخرم نیم ساعت پیش زدم همینجوری شد

گاهی اوقات دستاشو ول کن ،ببین اونم ول میکنه یا محکمتر فشارشون میده!!

سه ساله ازدواج کردم،خیلی هم همیشه قانع بودم چون همیشه پول کم دستمون میومد،یه سری مشکلات خونه همسر داشتن ک شوهرم همیشه بهشون کمک مالی میکرد البته بخاطر بیماری بود و موقعیت خاص،خود شوهرم قبول داره ک من خیلی قانعم...دیروز نزدیک ده تومن پول دستش اومد همشو یجا برد داد داداشش و گفت برو ازمایشا رو بگیر،شوهرم قصدش بود بهم پول بده اما درحد صد تومن

#نقش او در چِشـم ما هررووز خوشـتر میشود