2737
2739
بچه ی من ۱۵ماهگی ۱۱کیلو و۳۰۰وزنش بود قدشم۷۹الان ۱۸ماهه است سرما خورد عفونت ریه داشت هیچی نخورد وزنش ...

ناراحت نباش بعد از مریضیش و زنش بر میگرده.  مهم اینه که قد و وزنش نرمال بوده . پسر منم دو بار سرما خورد کلی وزن کم کرد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم من امروز سفارش دادم شربت افزایش هوش نوتریژن رو.راضی بودین شما؟

سلام عزیزم. آره بد نبود پسر من چند ماه خورد چون بوی خیلی بد ماهی میداد خیلی سخت بهش میدادم بعد از حدود ۵ ماه دیکه ندادم بهش. ولی بی تاثیر نبود

سلام عزیزم. آره بد نبود پسر من چند ماه خورد چون بوی خیلی بد ماهی میداد خیلی سخت بهش میدادم بعد از حد ...

ممنونم عزیزم.منم دارم بهش میدم به سختی.فعلا که فرقی نکرده.یک بطری که تموم شه بعدی رو بلافاصله شروع کنم؟

ممنونم عزیزم.منم دارم بهش میدم به سختی.فعلا که فرقی نکرده.یک بطری که تموم شه بعدی رو بلافاصله شروع ک ...

بله بلافاصله شروع کن. پسر من اوایلش خوب قد کشید ولی بعدش دیگه زیاد اثر نداشت‌. دکترش گفت ج ن به لاکتوز حساسیت داره رشدش عقب مونده 

بله بلافاصله شروع کن. پسر من اوایلش خوب قد کشید ولی بعدش دیگه زیاد اثر نداشت‌. دکترش گفت ج ن به لاکت ...

سلام عزیزم من نوتریژن افزایش هوش رو دارم میدم به دخترم.میخواستم ببینم وقتی یک بطری تموم شد بعدی رو با فاصله شروع کنم یا صبر کنم یک ماه بعد بهش بدم؟

2738
سلام عزیزم من نوتریژن افزایش هوش رو دارم میدم به دخترم.میخواستم ببینم وقتی یک بطری تموم شد بعدی رو ب ...

سلام. اگر منظورت امگا هست من پشت سر هم دادم یه پسرم تا وقتی دکترش گفت دیگه نده

و اینکه تاخیر پسرتون رفع شد؟

حدود ۵ ماه بعدش هم چون پسرم از بوش بدش میومد نخورد دکترش هم گفت نمیخوره نده بهش دیگه.

پسر من حدود ۶ ماه تاخیر داره. نه هنوزم داره اون تاخیر رو مثلا دیرتر حرف زد و کاراش‌الان که ۲ سالشه مثل یه بچه ۱.۵ سال هست ولی کلا چیز مهمی نیست بخصوص برای پسر من چون نیمه دومه یه سال دیرتر میره مدرسه دیگه به همکلاسیاش میرسه. مهم اینه تاخیرش بیشتر نشه که اگر بچه مشکل اساسی نداشته باشه یه مرور تاخیرش جبران میشه

البته وزنش برای من چندان مهم نیست. قد پسرم خیلی کوتاهه. الان که ۱۶ ماهشه قدش ۷۵ هست

سلام عزیزم 

مشکل پسرتون که گفتین رشد قدش کنه حل شد؟ میخواستم بپرسم شما اون موقع که پانزده ماهش بود قدش ۷۵ بود قدش رو ایستاده می گرفتند یا خوابیده؟ چون قد خوابیده معمولا کمتره

2706