2733
2734

سلام دوستای عزیز

تا امروز تا اونجا که تونستم تو تاپیک هاتون اومدم و جواب دادم ،امروز من به شما نیاز دارم 

ازتون می خوام با هر اعتقاد و باوری هر دین و مذهبی ،با اعتقاد به انسانیت برام دعا کنید به آرزوم برسم فردا روز مهمی تو زندگیم هست

ازتون ممنون میشم منم براتون دعا میکنم اگه دعا میکنید لایک کنید

سپاسگذارم

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خدا بهترین مسیرها قرارتون بده شکوه و جلال و عظمت خداوند رو حس کنید

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
انشالله به حاجتت برسي عزيزم

ممنون عزیزم شما هم به هر حاجتی که داری برسی

به گمانم فردا روژ خوبی باشد صورت ماه به من گفت 

تقدیم به شما 

ان شاالله بهترین ها برات رقم بخوره استارتر عزیز و به آرزوهای قشنگت برسی 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
به گمانم فردا روژ خوبی باشد صورت ماه به من گفت  تقدیم به شما  ان شاالله بهترین ها برات ر ...

ممنون عزیزم شما هم به هر آرزویی که داری برسی

2706