2737
2734

اونقدرا هم لاغر نیستی 

خوبی به نظرم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو هنو خوبه بین وزن وقدت ۱۰ کم داری من ۱۵ کیلو کم دارم  من ک اسکلت تشریح تو ازمایشگاهام 😂

من اخه دور کمرمم خیلی باریکهههه😂 بخدا شلوارام پاهاش اندازمه و وقتی میکشم بالا گشااااادددددههه دور کمرشون🤦‍♀️ سینه هامم که ۷۰ به زور اندازه نخوده😂

اونقدرا هم لاغر نیستی  خوبی به نظرم

نه بابا سینه هام که به زور ۷۰ ان اندازه نخوددد دور کمرمم که باربکککککک 🤦‍♀️ شلوار که میخرم پاچه هاش اندازمه دور کمرشون گشااااااادددد همه شلوارام و مجبورم کمربند ببندم سایزمانتومم که ۳۶ اگه یه کیلو لاغر شم مانتو ام اندازم نمیشه🤦‍♀️

2740
من اخه دور کمرمم خیلی باریکهههه😂 بخدا شلوارام پاهاش اندازمه و وقتی میکشم بالا گشااااادددددههه دور ک ...

چه خوبی ولی

حسودیم شد🤓🤓

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
نه بابا سینه هام که به زور ۷۰ ان اندازه نخوددد دور کمرمم که باربکککککک 🤦‍♀️ شلوار که میخرم پاچه هاش ...

😂😂😂من 160 ام ارزومه وزنم 50 شه کمرم در حدی که میگی باریک به جاش برو بدنسازی حجم بیار

من اخه دور کمرمم خیلی باریکهههه😂 بخدا شلوارام پاهاش اندازمه و وقتی میکشم بالا گشااااادددددههه دور ک ...

منممم دور شلوارامو مامانم از کنارشون میدوزه که اندازم شه ولی سینه هام به خانواده پدری برده ولی به نظرم اگه چاق بودم بزرگتر میشد 😂😂😂😂من قدم ۱۶۵ 

😂😂😂من 160 ام ارزومه وزنم 50 شه کمرم در حدی که میگی باریک به جاش برو بدنسازی حجم بیار

اخه ۵۰ ارزوعه 😂 حالا که دست به کاری ۵۵ ارزو کن 😂 رفتم فایده نداره که 

تو سینه هاتم کوچیکه؟

2706