2737
2734
عنوان

رشته دانشگاهی

497 بازدید | 11 پست

با سلام، ببخشید خواهشا بهم کمک کنید من رشته گیاه پزشکی دانشگاه آزاد اصفهان قبول شدم. راستش میترسم برم این رشته چون آشنایی کمی باهاش دارم و همچنین اینکه من بار اولم بود که کنکور میدادم،الان دلم نمیخواد یک سال پشت کنکور بشینم ودرسای تکراری دبیرستان رو بخونم😭😭،واقعا پارسال که هم مدرسه میرفتم و هم میخواستم واسه کنکور بخونم فشار روحی روانی زیادی رو متحمل شدم گرچه رتبه کنکورمم خوب نشد،از طرفی میدونم گه گیاه پزشکی بازارکار و آینده خوبی نداره ولی باز برای خلاصی از فشارروانی میخوام برم این رشته، کمکم کنید بخدا سر یه دو راهی موندم نمیدونم چیکار کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

طرف ۴۰ سالشه میخونه و دوباره کنکور میده و رشته های تاپ قبول میشه، اونوقت شما میگی از درسای تکراری دبیرستان خسته شدی؟! بعدشم شما کتابارو اونقدری نخوندی که، الان که توشون دقیق شی و کامل و باجزئیات بخونی کلی مطلب جدید یاد میگیری...

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
2738

😭😭😭بله حرفتون رو قبول دارم میدونم که گیاه پزشکی رشته خوبی نیست یعنی بازار کار نداره،اما واقعا تحت فشار روحی روانی هستم،خسته شدم یعنی باید یه سال پشت کنکور بشینم!؟ فکرکنم تا چند مدت دیگه افسردگی شدید بگیرم حالم واقعا خرابه. بخاطر همینم گفتم نمیتونم دوباره درسای تکراری دبیرستان رو بخونم وقتی به این فکر میکنم چند صد هزار نفر که اکثرشونم چند سال پشت کنکوری بودن هر سال میان کنکور میدن و به هیچ نتیجه نمیرسند.واقعا دیونه میشم. میگم منم مثل بقیه میشم

😭😭😭بله حرفتون رو قبول دارم میدونم که گیاه پزشکی رشته خوبی نیست یعنی بازار کار نداره،اما واقعا تحت ...

دوست من 6 سال پشت کنکور موند تا داروسازی یاره

تسلیم نشو!

무언가를 얻으려고 노력하지 않았다면 울 수있는 권리가 없을 것입니다!