2737
2734

سلام خوش اومدینن 

لطفا همه ی کسانی که خدای نکرده ممکنه حال و هواشون ناراحت بشه نیان 

من کلی تاپیک غصه و ناراحتی دارم 

این یکی تاپیک رو زدم چون خدایی کمی عشق و شادی برا زندگی لازمه 

شکل گرفتن و به وجود اومدن یه نی نی ناز خوردنی با تمام دردسرها و مشکلات قبل و بعدش تو دل یه مامان مهربون که خداروشکر عاشقانه کنار همسرش زندگی میکنه باید خیلییی خاص و شورانگیز و جالب باشه 

مامان جونا بیایین از حال و هواتون احساستون و کلا هرچیزی دوس دارین بگین 

چه حسی داره اونی که عاشقشین خداروشک بشه بابای اون فسقلییی ناز خوردنیه .😍😍😍😘😘😘

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 

وای من که نامزدم ولی هر سری با نامزدم میریم بیرون میره دم در مغازه بچگونه میگه تو رو خداااااااااا بزار یه دونه بسازم بچه 😂😂😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من که نامزدم ولی هر سری با نامزدم میریم بیرون میره دم در مغازه بچگونه میگه تو رو خداااااااااا بز ...

خخخخخ واییی من که مجردم ولی خیلییییییی لباس ها و وسایل های این نی نی ها نازه از همه مهم تر خودشونن که پاک و معصوم و خوردنییییییییی

2731
خخخخخ واییی من که مجردم ولی خیلییییییی لباس ها و وسایل های این نی نی ها نازه از همه مهم تر خودشونن ک ...

ارهههههه واااییی 

میره داخل مغازه کشور نشون میارمش بیرون اخه سنش هم به نسبت من زیاده ۱۲ سال ازم بزرگ‌تره تقریبا 

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫
ارهههههه واااییی  میره داخل مغازه کشور نشون میارمش بیرون اخه سنش هم به نسبت من زیاده ۱۲ سال از ...

اخیییی خب خیلیی نی نی دوست داره .زودتر ازدواج کنیدد برین سر خونه زندگیتون ان شاالله .بعدشمم یه نی نی فسقلیی وایی من دلم غنج میرههه انقد دوست داشتنی ان .اصلا فاز اینا که میگن بچه بعد چند سال که ازدواج کردین رو نمیفهمم ..حیف نیستتت اخه 

ارهههههه واااییی  میره داخل مغازه کشور نشون میارمش بیرون اخه سنش هم به نسبت من زیاده ۱۲ سال از ...

سنتی ازدواج کردین یا دوست بودین ؟

2738

هرلحظه به وجودهردوشون ذوق میکنم بخصوص وقتی دستشوروشکمم میزاره و جوجو سریعا واکنش نشون میده فک کنم ازهمین الان بابایی عه  ...دلم قنج میره براشون....الهی نسیب همه بشه

بشنو ............ باورنکن
هرلحظه به وجودهردوشون ذوق میکنم بخصوص وقتی دستشوروشکمم میزاره و جوجو سریعا واکنش نشون میده فک کنم از ...

اخییی عزیززم چه قشنگگ خدا حفظتون کنه برا هم الهییی وایی خدایا چه دوست داشتنیه و پر از عشق .ان شاالله همیشه سلامت باشید نی نی دختره یا پسر ؟ 

بازم بگو 😌😌😌😌😌

اخیییی خب خیلیی نی نی دوست داره .زودتر ازدواج کنیدد برین سر خونه زندگیتون ان شاالله .بعدشمم یه نی نی ...

من ک خودم سریعا بچه دارشدم خیلیا مسخرم کردنا...اخه من بهمن ازدواج کردم اخرین پریودمم بهمن بوددیگ پریودنشدم...ولی اصلاااا ازاینک زودبچه دارشدم ناراحت نیستم چون وقتی عاشق کسی باشی دوسداری سریعا دوتاازش داشته باشی..خخخخ

بشنو ............ باورنکن

ازدواج که کردم غرق خوشبختی شدم دوران عقد کوتاهی داشتم زود اومدیم سر خونه زندگی خودمون و از همون اول تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم

دو هفته بعد از عروسیمون جواب ازمایشم مثبت شد خیلی خوشحال بودم خیــلی

اما بعد از چند روز خونریزی کردم و دوباره ازمایش دادم ازمایشم منفی بود خیلی ناراحت نشدم گفتم شیش ماه دیگه یکی دیگه اما شیش ماه شد یه سال و یه سال شد سه سال و نشدم تو طول این سه سال خیلی همسرم مراقبم بود خیلی عاشقانه زندگی کردیم و تا اونجایی که میشد در تفریح و مسافرت بودیم

همسرم ایران نبود منم خونه مامانم بودم موعدم رو رد کرده بودم دلو زدم به دریا و رفتم بیبی چک گرفتم( اخه من تو سه سال کلی بیبی چک مصرف کرده بودم) خیلی استرس داشتم

اومدم خونه تست رو زدم و در کمال ناباوری دیدم مثبت شد

خیلی خوشحال شدم انگار رو ابرا بودم

منی که تو سه سال تمام امپول ها و قرص ها مصرف کرده بودم و حتی دوبار ای یو ای کردم حالا که درمان رو گذاشته بودم کنار حامله شده بودم...

حسمون خیلی خوبه خوشبختیمون چند برابر شده حالمون وصف ناپذیره واقعا....

بعد از سه سال انتظار و دوبار ای یو ای خداروشکر که کوچولوی قشنگم رو طبیعی باردار شدم
من ک خودم سریعا بچه دارشدم خیلیا مسخرم کردنا...اخه من بهمن ازدواج کردم اخرین پریودمم بهمن بوددیگ پری ...

خخخخخخ حالا من موزمو دارم میخورم چون مجردم خخ ولی اره واقعاا راست میگی .بقیه بیخود کردن .با نی نی و باباش خوش بگذرووون تا میتونییی الهیییی

2706