2737
2739
عنوان

دوستای آی وی افی ؛ پنج تا جنین دارم به نظرتون خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای مرسی دلمو لرزوندی ؛ از وقتی رفتم تو دوره آی وی اف همش خواب دوقلو میبینم حتی اسمم انتخاب کردم

عزیزم ان شاالله که زودتر از اون چیزی که فکرشو کنی مامان بشی بچه صحیح و سالم ان شالله دوست منم بعد از 9سال تقریبا بارداره 

فقط ذهنتو,رها کن آزاد آزاد میدونم سخته ولی اگه استرس نداشته باشی همه چی بهتر پیش میره

ببخشید پست قبلیم نمیدونم چرا اینجا فرستاده شده

بله نشون میداد، پشت میکروسکوپ جنین شبیه سلولهای تقسیم بندی شده هست

وای چه باحال😍

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
آره خیییلی جذابه، من کلی قربون صداشون میرفتم وقتی نگاه میکردم

عزیزم😍

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2740
انشاالله حس زیبای مادر شدن به زودی نصیب خودت و همه منتظرابشه💕اینم عکس قلب نی نی وخودت

مرسی عزیزم انشالاه

آره خیییلی جذابه، من کلی قربون صداشون میرفتم وقتی نگاه میکردم

عزیییزم😍

شوهر من که واسه پنج تا جنین احساس مسئولیتم میکنه

همش میگه به جون اون پنج تا جنینم که میخوام دنیاش نباشه🤣🤣🤣🤣

عزیییزم😍 شوهر من که واسه پنج تا جنین احساس مسئولیتم میکنه همش میگه به جون اون پنج تا جنینم که میخ ...

دقیقا همینطوره، من به لطف خدا بعد از پسره دلم که با آی وی اف باردار شدم یه پسر دیگه خدا بهم داد طبیعی حامله شدم، یه جنین فریز حوزویان دارم که همسرم خیییلی دوستش داره و میگه برو ببین درچه حاله ببریم اقدام کنیم برای انتقال، ولی من زیر بار نمیرم، اصلا دلم نمیخواد به اون روزها خاطراتش برگردم، تا پیک انتظار مو نوشتم دوست داشتی بخون

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
عزیزم چه اشکال دارع ای وی افم کرده باشن?

اشکال که نداره ولی خب بخاطری فاصله سنیمون ۲۰ ساله بعد همه یجوری نگاه میکنن ک انگار من بچشون نیستم ولی من یه سری خال دارم که بابام پشت گردنش و شکمشم داره باورتون نمیشه ی مدت افسردگی گرفته بودم و فک میکردم من بچشون نیستم😔

خدا همه عاشق ها رو بهم برسونه  
اشکال که نداره ولی خب بخاطری فاصله سنیمون ۲۰ ساله بعد همه یجوری نگاه میکنن ک انگار من بچشون نیستم ول ...

آخی عریزم ربطی نداره؛ تورو تو سن کم آوردنو شدن شاید بعد از تو خواستن اقدام کنن نشدن مثل آبجیه من که واسه بچه دومش هرچی اقدام کرد نشد آخرش بیخیال شد وگرنه اونم میتونست آی وی اف کنه؛ خدارو واسه داشتن پدر و مادرت شکر کن