2737
2734
عنوان

کیا بعد از چند سال ناباروری بچه دار شدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32434 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همین ناامیدی یکی از موانع بارداری هست،تو سایت دیروز یه مطلبی بود که نوشته بود بعد از اقدام باور کنین ...

من هر ماه مطمئنم حامله ام ولی وقتی پریود میشم همه دنیا رو سرم خراب میشه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊
۸ تا ۱۰ ملیون.شوهر من طلبه هست.اصلا پولشو نداریم

شما که دیگه نباید ناامید باشید.خدایی که به زکریا در سن پیری و به حضرت ابراهیم و همسرش که اصلا حیض ندیده بود و در کهولت فرزند میده،نمیتونه به شما فرزندی عطا کنه؟

امیدتون به خدا باشه و سمت آی وی اف نرید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من هر ماه مطمئنم حامله ام ولی وقتی پریود میشم همه دنیا رو سرم خراب میشه

بزن به بی‌خیالی.

از داروهای سنتی هم استفاده کنه شوهرت.

قبل نزدیکی قهوه بخوره،کیسه اب یخ بزاره رو بیضه.

دو روز یه بار بادکش گرم بزاره کمر و کشاله ران

خرنوب و دوسین هم عالیه

روغن گرم بماله به کمر و بیضه ها

2740
بزن به بی‌خیالی. از داروهای سنتی هم استفاده کنه شوهرت. قبل نزدیکی قهوه بخوره،کیسه اب یخ بزاره رو ب ...

خیلی ممنون.انشالله.ولی شمام دعا کن

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊
شما بچه دار شدید؟

نه گلم نشدم

خدایا بحق اشکهای و ناله های حضرت علی(ع)وحضرت زهرا(س)و بحق غریبی امام حسن(ع)و بحق مظلومی امام حسین(ع)و بحق دلشکستگی حضرت زینب (س) و بحق شیرخوارگی علی اصغر امام حسین (ع)مارومنتظر نذارو نی نی بهمون نی نی های صالح و سالم  بده الهی آمین. هر چی نی نی بیشتتر خوشبخیم بیشتر ان شاءالله. 🤰🤰👨‍👩‍👧‍👦👨‍👧‍👦👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧👩‍👧‍👧🤲🤲
2706