2737
2734
عنوان

کیا بعد از چند سال ناباروری بچه دار شدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32327 بازدید | 62 پست
اصلا نا امید نباش  توکل کن ب خدای بزرگ...  من از وقتی باردار شدم دعا میکنم واسه اونای ک ب ...

آخه خیلی همه منتظر بودن.من که واسه پیرب بچه نمیخوام.میخواستم ذوق جوونی من و شوهرم بچه هامو بزرگ کنه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر زیاددددددد. خواستم با تاپیک امیدوار بشم بدتر شدممممم

همین ناامیدی یکی از موانع بارداری هست،تو سایت دیروز یه مطلبی بود که نوشته بود بعد از اقدام باور کنین که باردار شدین و حتی ادای باردارهارو دربیارین که خیلی تاثیر داره در لقاح.

اگه امکانش هست ای وی اف کنین،که اونم مطمئن نباش دفعه اول بگیره،معمولا دفعه دوم و سوم میگیره،منظورم اینه خودتو برای هر اتفاقی آماده کن و ناامید نباش.

یه دکتر خوب پیدا کن

ناباروری قم میرم.مثلا دکتراش عالین.ولی به نظرم تا دا نخواد نمیشه.نمیدونم چرا همه آدمن حق مادر شدن دارن جز من

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد😊😊😊😊
ناباروری قم میرم.مثلا دکتراش عالین.ولی به نظرم تا دا نخواد نمیشه.نمیدونم چرا همه آدمن حق مادر شدن دا ...

اگه تونستی بیا تهران پیش دکتر مهری رایکا.خیلیارو کمک کرده و الان بچه دار شدن

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2738
ناباروری قم میرم.مثلا دکتراش عالین.ولی به نظرم تا دا نخواد نمیشه.نمیدونم چرا همه آدمن حق مادر شدن دا ...

چقدر حرف بدی😔😔 دیگه نگو اینطوری،خدا خودش بهتر می‌دونه صلاح بنده هارو.همیشه که اینطور نمیمونه،ایشالا به زودی یه فرشته ناز بهت میده،مطمئن باش عزیزم

2706