2737
2739
عنوان

دخترم بخاطر صدای رابطه همسایه نمیخوابه لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11952 بازدید | 83 پست
چی بگم والا حتما شما یا گوشات سنگینه یا خوابت  نصف شب باشه همه جا سکوت باشه صدای جیغ مثل صدای ...

شمام چشات ضعیفه 

چون عرض کردم بالا 

من و دختر عموم اتاقامون چسبیدس به هم هر دو مونم مجردیم

ولی تو اپارتمانی هم بودیم ولی اونقد که شما میگی اتفاق تیفتاد 

به این راحتی صدا نمیاد اونم صدای رابطه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم خودتم صداتو بلند میکنی فکر میکنی کار خوبی میکنی..نه عزیزم کار خوبی نیس شعار چهار دیواری اختیا ...

بنده مجردم 

هر کاری هم کنم ب خودم ربط داره ن ب همسایه ام 

تا اونجا ک میتونم که رعایت میکنم ولی دیگه خونه مکان اسایش ولی کسی حق نداره بیاد بگه چیکار کن چیکار نکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
به نظرم زیادی حساسین ادم باید رعایت کنه ولی دیگه ن اینکه نفس نکشه استارتر اگه بچت با صدای رابطه هم ...

والا من از زمانی که بچه ام نوزاد بود خیلی مراعات میکردم وقتی هم که کنار خودم میخوابوندمش پیش کاری نمیکردم.اون شاید متوجه نشه ولی انسانه و حرمت داره

شمام چشات ضعیفه  چون عرض کردم بالا  من و دختر عموم اتاقامون چسبیدس به هم هر دو مونم مجرد ...

میگه جیغ میزنه متوجه میشی؟؟یکی داد بزنه حرفاشو بگه و وسطشم جیغ بزنه صداش میاد دوست عزیز چرا نمیپذیری؟؟؟الان واحد بغلی ما داره با تلفن حرف میزنه قشنگ یه صدای ریز داره میاد چه برسه داد بزنی

😂😂😂من تا یک ماهه دیگه میرم خونه خودم آپارتمانیه واحدا هم نزدیکه واحد روبرویی آشنا خیلی نزدیک شوهر ...

😂😂 بجا دعوا نیشگونش بگیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خواب دختر من مثل آدم بزرگاست جوری نیست که بگی خوابید دیگه هیچی نمیشنوه

هروقت صدا میاد با دستتان ضربه بزنید به دیوار.خودشون متوجه میشن.من اینجوری جواب داد

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
میگه جیغ میزنه متوجه میشی؟؟یکی داد بزنه حرفاشو بگه و وسطشم جیغ بزنه صداش میاد دوست عزیز چرا نمیپذیری ...

بدهکارم شدم از نظر دوستان این منم که مقصرم باید برم بهشون بگم همسایه محترم ببخشید که ما با صدای شما از خواب بیدار میشیم

بدهکارم شدم از نظر دوستان این منم که مقصرم باید برم بهشون بگم همسایه محترم ببخشید که ما با صدای شما ...

روشی که گفتمو بکار بگیرید اگه آدم باشن خودشونو جمع میکنن

خانم علی آقا هستم....                                         تمام دنیارا گشته ام...کنار تو اما...دنیای دیگریست...
بدهکارم شدم از نظر دوستان این منم که مقصرم باید برم بهشون بگم همسایه محترم ببخشید که ما با صدای شما ...

به نظر من رو برگه بنویس صدای رابطتتون همسایه ی محترم نصف شب تو خونه ی ماست لطفا مراعات کنید.هر شبی که صدا اومد برو دم خونشون زنگ بزن مطمعناا تا بیان درو باز کنن طول میکشه شما کاغذو بذار لای درو برو واینستا

2706