2733
2734
عنوان

زن عمو شوهرم با تیکه هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 1811 بازدید | 56 پست
زن عموی شوهررررر😑به اون دیگه نمیرسه هاااا😑 بهش بگو من از شما در مورد چاقی و لاغریم سوالی پرسیدم ؟& ...

کاش فقط چاقی و لاغری باشه ....یه چند بار هم گیر داده چرا فلان مانتو یا خرید رو تنهایی رفتی یعنی چی.ببین شما تازه ازدواج کردید اون باید بیاد همرات زشته ....منم می گم بیچاره شوهرم پول داده منم خریدم .می خواد تو جم بگه ما مشکل داریم در صورتی کن باهال تر از ما نیست خداییش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی از ادما کلا فهم و شعور ندارن مثل مادر جاریم توی ختم یکی از اقوام شوهرم من ناراحتم اومده میگه تو افتاب موندی سیاه شدی منم دیگه بهش محل نذاشتم ادم باید فهم داشته باشه که بعضی ها ندارن

خداجون عاشقتم
هوووف یعنی چقدر یه آدم میتونه فضول باشه آخه توچیکارداری چاق یالاغر شدش😳

خیر سرم مسافرت رفتم .خب ادم تو سفر فقط می خوره دیگه .اونم سفر یه ماهه خارج..خیلی رک بهم می گه

2728
بعضی از ادما کلا فهم و شعور ندارن مثل مادر جاریم توی ختم یکی از اقوام شوهرم من ناراحتم اومده میگه تو ...

دقیقا مننم می خوام دیگه خیلی در حد سلام خداحافظ باشم شوهرم می گه نه زن عموم دوستمون داره.نم دونم منتطق مردا در قبال خانوادشون کجاست

2738
یا اینکه بگو صندوق انتقادات پیشنهاداتم رو گذاشتم اون طرف  نظرتو بنداز داخلش

فکر کن جلو اونا بگم .....خودشون  ه چی میخوان می گن .بعد من اگه جواب بدم ی شم ادم بده.......

2706