2733
2739
عنوان

مشکلات خانوادم و به شوهرم بگم؟

262 بازدید | 18 پست

کاره درستیه؟مثلا بگم که بابام بی اعصاب شده و افسردگی گرفته؟من تو اون خونه آرامش ندارم؟ما عقدیم و روزای سختی و میگذرونم.بعضی وقتا خوبه و بعضی وقتا میزنه به سرش.امیدوارم درکم کنید.اگه بهش بگم سعی میکنه که زودتر عروسی کنیم و منو نجات بده ولی از طرفی میترسم کاره اشتباهی باشه خانوادمو پیشش بد جلوه بدم.حاضرم کلیمو بفروشم پولشو بدم واسه عروسی و از اون خونه برم.یعنی انقد سختمه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه نگو به هیچ وجه 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

گفتن کمکی ب زندگیت میکنه؟

توانایی عروسی گزفتن الان داره؟

اگه فقط ب خاطر جلو افتادن عروسی میخوای بگی   ، اینو نگو

بهانه‌های دیگه بیار ک زودتر باید عروسی بگیری ، خانوادت و توضیح نده

یادم تورو فراموش..
2738

بهش بگو کاش زودتر بریم سر زندگیمون یکم از تعداد مهمونا کم کنید یه عروسی مختصر بگیرید سر زندگیتون بگو دوست دارم زودتر بهت نزدیک بشم اصلا از مشکلات خونه تون نه الان حتی تا اخر عمرت چیزی نگو

2706