2737
2734

بهترین راه واسه یادگیری در حد مکالمه فیلم و آهنگه 

آهنگو گوش کنید هر چی فهمیدی بنویس ترجمه کن بعد ترجمه اصلی رو بیار ایراداتو پیدا کن

فیلمم ی بار دوبله یا با زیر نویس فارسی ببین دفه دوم زیر نویس انگلیسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین میتونی مکالمه رو بیستر تمرین کنی ولی محال بتونی یه زبان با مکالمه باد بگیری و اصلا تمرینی واسه گرامر نکنی

محال ممکنه

من بغیر از فارسی ۳ زبان دیگه بلدم هیچ کدوم نتونستم بدون گرامر یاد بگیرم 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2728
بهترین راه واسه یادگیری در حد مکالمه فیلم و آهنگه  آهنگو گوش کنید هر چی فهمیدی بنویس ترجمه کن ...

خب اول باید یاد گرفت بعد اینکارا تقویت میکنه من برنامه میخوام

🤍
2738
شما با این یاد گرفتی؟

من که کلاس زبان میرم ولی مطمئنم با این برنامه اگر روش تمرکز کنی یا  میگیری البته حرفه ای نه ها 

خیلی برنامه خوبیه و بخش های عالی داره هم گرامر اارو خوب توضیح میده با صدا و زبان فارسی هم کلمه جدید ورایتینگ و مکالمه 

و باید با صدای خودتون ویس بفرستید تا لحن و بیانتونو تائید کنه از نظر من که همه چی تمومه ولی خب از سطح ابتدائی متوسطه و پیشرفته

هیچی هم نه در واقع یادم رفته اگه بخونم یادم میاد 

خب مشکل منم همین بود سه چهار سال کلاس زبان رفتم بعد ول کردم یادم رفت با چندتا آهنگ آسون مثل آهنگای الویس پریسلی شروع کردم کم کم ریتمشو سریع تر کردم در حد آهنگای رپ و واااااقعا نتیجش عالی بود تو چند روز پیشرفتتو میبینی

گرامر تا حدودی بلدم

ببین فیلم و آهنگ ( البته فیلم) به مکالمه کمک میکنه ولی اگه میخوای اشتباه کمتری موقع حرف زدن داشته باشی ( چون زبان مادریت نیست حتما اشتباهاتی خواهی داسثشت همیشه😊 بهتره بگم خواهیم داشت) و همچنین سرعت یادگیری و حرف زدنت بالا بره گرامر بخون پشت گوش ننداز نگو من میخوام حرف بزنم نمیتونی حرف برنی تا گرامر ندونی. اگه هم حرف بزنی کلاس حرف زدنت پایینه قشنگ مشخص میشه همینجوری یه چیزی میگی که گفته باشی.

من سریال friends رو پیشنهاد میکنم هم جذابه حوصلت سر نمیره هم اینکه پر از اصطلاح روزمره است. موفق باشی 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2706