2737
2739
عنوان

کسی این قرص را می شناسه؟؟

3818 بازدید | 14 پست

یه مدته بدن درد دارم یکی از دوستام گفت که بدن درد داشته و با خوردن سلنیوم بهتر شده. امروز یه ورق از داروخانه خریدم ولی حس کردم مسئول داروخانه با شک قرص را بهم داد 

میخواستم ببینید همین قرصه یا نه و این که آیا شما مصرف کردید؟ خوب هست یا نه؟ عوارضی نداره؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بدون تحقیق چون دوستتون گفته میخورید چه جالب 

سرچ کردم دیدم یه ماده معدنیه 

ودوستم پزشکه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728

این دارو مکمل تغذیه هست

ولی بیشتر جنبه ی درمانی داره. برای کسانی که سلنیوم خونشون از حد معمول کمتره.

مراقب تداخل دارویی هم باشید.

ولی همچنان توصیه میکنم بدون آزمایشهای مربوطه از علت خستگی و دردهای بدنی دارو مصرف نکنید، حتی مکمل.

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
این دارو مکمل تغذیه هست ولی بیشتر جنبه ی درمانی داره. برای کسانی که سلنیوم خونشون از حد معمول کمتره ...

ممنونم 

همین را میخواستم بدونم چون رفلکس بدنم به دارو شدیده و سریعا دچار تداخل دارویی میشم 

با این حساب استفاده نکنم بهتره 

ممنونم از راهنماییتون 

این دارو مکمل تغذیه هست ولی بیشتر جنبه ی درمانی داره. برای کسانی که سلنیوم خونشون از حد معمول کمتره ...

برای دردهای بدنی باید پیش چه متخصصی برم؟ 

برای دردهای بدنی باید پیش چه متخصصی برم؟ 

تشریف ببرید پزشک عمومی بگید کوفتگی و بدن درد دارید. براتون آزمایش مینویسه. هر ویتامین و انزیم و هورمونی کم و زیاد باشه بهتون دارو میده یا متخصص معرفی میکنه

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
2738
تشریف ببرید پزشک عمومی بگید کوفتگی و بدن درد دارید. براتون آزمایش مینویسه. هر ویتامین و انزیم و هورم ...

ممنون عزیزم ❤️

خواهرم که عمل لیفت سینه کرد ،،،بعدش که ورم داشت دکتر اینو بهش داد

ممنون 

پس نخورم 

به دوستم خیلی اطمینان دارم ولی تا حالا بین مکمل ها اصلا اسمش را نشنیده بودم بهتره مصرف نکنم 

سر خود نخور برو متخصص داخلی اگر تو رشته خودش نباشه راهنماییت میکنه به متخصص مورد نظرش که بهش ربط داش ...

چشم 

مرسی 

2706