2737
2734

امروز شوهرم رفته پول پیش کرایه خونه رو ازش بگیره ۱تومن کم داده گفته ندادی ۱ تومن کم دادی شوهرم گقته من دوتا شاهد دارم دامادت هم شاهد بوده زنگ زدن دامادش میگه من هیچی یادم نیس تو اجاره نامه اون مبلغ هست ولی این میگه ۱ تومن کم دادین منم نمیدم 

یه پیرزن بود صابخونمون

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️

حالا سوالم اینه میتونم شکایت کنم؟ چکار کنم؟ درضمن در نبود ما ک مسافرت بودیم خونه رو اجاره داده بوده ب مسافر حکم این چیه؟ درصورت اثبات 

دخترش و دامادشم وکیلن  

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
حالا سوالم اینه میتونم شکایت کنم؟ چکار کنم؟ درضمن در نبود ما ک مسافرت بودیم خونه رو اجاره داده بوده ...

😲

هیچی میری شورای حل اختلاف دادخواست مینویسی 

رسیدی چیزی دارین که بهش دادین؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😲 هیچی میری شورای حل اختلاف دادخواست مینویسی  رسیدی چیزی دارین که بهش دادین؟

ن فقط تو اجاره نامه مبلغ رو نوشتیم ک درمقابل فلان مبلغ خونه رو اجاره کردن

2728
ن فقط تو اجاره نامه مبلغ رو نوشتیم ک درمقابل فلان مبلغ خونه رو اجاره کردن

چطور پول رو بهش دادی؟

ریختین به حساب خودش؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
چطور پول رو بهش دادی؟ ریختین به حساب خودش؟

نقد گرفت😐

نقد گرفت😐

🤦‍♀️

خب بشوهرت بگو بره خدمات قضایی الکترونیکی یه اظهار نامه بنویسه بفرسته واسشون که تا فلان تاریخ وقت داری۱میلیون تومن رو بدی.

اگه داد که داد

نداد  باز میرین دفترخدمات قًایی یه دادخواست بشورای حل اختلاف مینویسه

دادخواست  کپی اجاره نامه و اظهار نامه رو تحویل شورای حل اختلاف میدین

نقد گرفت😐

رسید نگرفتی یعنی؟

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2738
رسید نگرفتی یعنی؟

نه ولی ۳ تا شاهد داریم