2733
2739
عنوان

مامانا بیاین 😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از ديشب شكمم سفت شده درد ميكنه اما فقط سمت راستم😣نميدونم واسه چيه بچمم حركتش كم شده

من ک گفتم صبح ی سر برم بیمارستان توهم برو ابجی 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2728
زير شكمم نيست ،خود شكممه بچه سفت شده جم نميخوره😞

بچه منم سفت کرده امشب پاشه شکمشه چیه داده بالا سفته فردا برو بیمارستان منم میرم 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
بچه منم سفت کرده امشب پاشه شکمشه چیه داده بالا سفته فردا برو بیمارستان منم میرم 

واي دقيقا مث من پاهاشو سففففت كرده بالاي شكمم سمت راست كه طرف راستم بي حس شده از ديشب ،انگار ميخواد پوست همون قسمت كنده بشه

2740
يعني چي؟؟ سفاليك بوده سرش پايين بوده يعني دور خورده؟

خواهرمن هفته ۳۴بود بچه تکون نمیخورد رفتیم سونوگفت حالت بریچ شده😍ازاین فسقلیا بعید نیس که وول بخورن تغییر مکان بدن😍😍😍😍

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2706