2733
2739
عنوان

دور از جون دوستای گلم! کی سابقه .....

412 بازدید | 25 پست

کیا سابقه خودکشی داشتن ؟ با چه دارویی و بعد از خودکشی و بهبود نسبی حالشون چطور بود؟

خانمهای مهربون یکی از اشناهامون که خانمی 78 ساله هستن امروز بعد جر و بحث و باز کردن ناراحتی های گذشته با دخترش (دخترش که تمام کارها اعم از دکتر و گرفتن داروهاش و خرید مایحتاج خونه و کلی کارهای مادرشو خودش انجام میداد که در طول سالها بین مادرو دختر یه سری نازاحتی و دلخوری پیش میومده ولی بیشتر مادره ناراحت میشده که میگن چند روز پیش هم بحث هایی داشتن) و همسایه ی دیوار به دیوار که کلی دردسر و ناراحتی براش پیش اوردن یعنی همه اینها دست به دست هم دادن تا این مادر مهربون دیگه از این دنیا خسته میشه و دقیقا معلوم نیست چندتا ولی به گفته خودش 30 الی 40 عدد قرص قلب و اعصابو یکجا خورده...

که میبرن بیمارستان و معدشو شستشو میدن و حالا هم بستری هست تقریبا خواب الو هست و دکترش گفته احتمال سکته براش هست.

🌹خب عزیزان مهربانم اولا میخوام که براش دعا کنین که انشا... حالش خوب بشه و دوما اینکه ایا عوارض بعدی ممکنه داشته باشه؟ 🌹

من هم برا شما عزیزان عاقبت بخیری و تندرستی و تحقق ارزوهاتونو از خدای بزرگ میخوام. 

اگه تجربه مفیدی دارین لطفا کمک کنین قربون دل مهربونتون بشم🙏

وااای چه بد. عزیزم همه بعد از خودکشی پشیمون میشن و خیلی مهمه که طرف حتما یه کسی رو داشته باشه که براش تکیه گاه باشه، با داشتن اون فرد به بزرگترین مشکل بگه بی خیال، فلانی که هست.

خیلی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدونم ان شالله شفای کامل😏 از خانم مسن این کارا بعیده

میفهمم ولی یه وقتایی ادم از همه جا و همه کس میبُره و میخواد که دیگه نباشه و این حس فک کنم به سن ربط نداشته باشه

2738

اینجا چوت کسی نمیشناسه میگم حتی خانواده شوهرم فک میکنن پدرم تصادف کرده پدرم سال۸۸خودشو دار زد منم وابستگی شدید داشتم بهش ۲بار خودشکی کردم اولین بار ۵بسته قرص خوردم دومین بار رگ زدم. بعد ازدواجم بازم زندگی روی خوش نشون ندادبهم و ۱بار گازو باز کردم وخوابیدم توخواب بابام و دیدم پاشدم بستم. دومیشم باز خواسم قرص بخورم داداش کوچیکم اومد قیافش جلوصورتم. خداروشکر الان نی نیم تو دلمه زندگی کم کم داره روی خوششو نشون میده کاش فقط بابامم بود

تنها توصیم اینه که سر به سر مامانامون نزاریم سنشون بالا رفته دل نازک شدن توان و تحمل ندارن گناه دارن سختیاشونو کشیدن ما یکم تحملمونو بالا ببریم به حرمت شبایی که برامون بدون خواب صبح کردن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

یه عمر سختی هارو تحمل کرده کاش این چند صباحم تحمل میکرد.فقط زیاد ب روش نیارین.یکی از نردیکان منم خودکشی کردخودشو حلق اویز کرد زنده نموند‌.یه بارم خودشو با برق میخواس بکشه😢😢اخرم کشت

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

اون الان خودش پشیمونه ان شاالله زودتر خوب شه فقط سعی کنین به روش نیارین و توپ وتشرش نزنین دلداریش بدین 

کمی که حالش جا اومد اشتباهشو بهش گوشزد کنین به زبانی که بخودش بیاد 

خدا کمکش کنه 

اینجا چوت کسی نمیشناسه میگم حتی خانواده شوهرم فک میکنن پدرم تصادف کرده پدرم سال۸۸خودشو دار زد منم وا ...

عزیز دلم انشاالله همیشه زندگی روی خوششو نشون بده بهت

اما حقیقت اینه که زندگی تو دنیا خیلی سخته و هر کس یک جور میکشه همینه اومدیم سختی بکشیم کمال پیدا کنیم 

راهتو پیدا کن انشاالله خدا هم برات بسازه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
اینجا چوت کسی نمیشناسه میگم حتی خانواده شوهرم فک میکنن پدرم تصادف کرده پدرم سال۸۸خودشو دار زد منم وا ...

خدا پدر بزرگوارتونو بیامرزه عزیزم نبود پدر خیلی سخته و خدا نی نیتو برات نگه داره به سلامتی بغلش کنی چرا که وجود بچه باتمام سختیهاش امید رو تو دل مادرا زنده میکنه. دیگه به خاطر بچت هم که شده دیگه از این کارا نکن عزیزم

✋حلق اویزی هشت ساعت بیهوش بودم ولی سگ جونم هیچیم نشد فقط دو ماه گردنبند طبی زدم  و فیزیو تراپی

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2706