2733
2734
یا خدا ...پس باید جللوی پات فرش قرمز پهن کنیم 😁 از این ببعد ببینمت بهت میگم تیمسار😓

😂😂😂

نه بابا مگه هنر  کردم؟ والله نه نفعی برا خودم داشت ،نه برای دیگران .همش ضرر بود و اتلاف عمر .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
😂😂😂 نه بابا هنر مگه کردم؟ والله نه نفعی برا خودم داشت ،نه برای دیگران .همش ضرر بود و اتلاف عمر .

نه خوبه که آدم اطلاعاتش و روابط عمومیش میره بالا 😍...اینطور که شنیدم قبلنا بهتر بوده سایت ..تازگیا جو ش بد شده ...

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه خوبه که آدم اطلاعاتش و روابط عمومیش میره بالا 😍...اینطور که شنیدم قبلنا بهتر بوده سایت ..تازگیا ...

اره قبلنا خیلی بهتر بود .هرچند اون زمانا هم به نسبت جمعیت مشکلات و دعوا و مزاحم بود .یه پسره بود  از در مینداختن بیرون از دیوار میومد کلی بساط داشتن یه عده باهاش . ‌‌‌‌‌‌‌‌الانم فکر کنم باشه ولی معقولتر شده خخخ

بازار بحثها هم داغ بود .موقع انتخابات‌ها چه دعواهایی نمیشد .اونموقع بحث سیاسی آزاد بود تا کیسو گیس کشی نشده بود خمخخ

الان زود تاپیک بسته میشه .

کلا ضررهای این سایت به محاسنش میچربه .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731
اره قبلنا خیلی بهتر بود .هرچند اون زمانا هم به نسبت جمعیت مشکلات و دعوا و مزاحم بود .یه پسره بود &nb ...

چه باحال توصیف کردی 😁😍😚

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود