2733
2739
عنوان

یه سوال در مورد بچه دار شدن

4269 بازدید | 71 پست
کسی بین شما هست که خودش و همسرش با هم توافق کرده باشن که هیچوقت بچه دار نشن؟؟ و اگه هست میشه دلیلتونو بگین؟ دیروز با زوجی برخورد داشتم که همچین عقیده ای داشتن و دلایل جالبی داشتن ..میخوام ببینم مثل این زوج وجود دارن یا اینا یک استثنا بودن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
نسترن جون اولا میگفتن هیچ دلیل و قطعیتی نداره کههمه زنو شوهرها حتما بچه دار شن و این یه نگاه سنتی به این قضیه هست..بعد میگفتن اگه بچه ای بیاد دیگه تا اخر عمر تو پاگیر یه موجود دیگه هستی و این حس نگرانی و دغدغه های بچه که هر سال با بزرگ شدن بچه بزرگترم میشه تمومی نداره و همیشه گوشه ای از ذهنتو اشغال میکنه که نمیزاره به طور صد در صد از زندگیت لذت ببری...محدودیتهای زیادی میاره..دیگه مال خودت نیستی و همه زندگی باید با محوریت بچه تنظیم بشه . یه عالمه چیزای دیگه...البت یه جورایی حرفاشون منطقی به نظرم اومد ولی این تصمیم هم خودش یه شجاعت و اعتماد به نفس خاصی میطلبه
شما که بارداری چرا همچین حرفی میزنی فرانک جون؟!!!!ب
ه نظر من تمام دردسرهاش به یه خندش میارزه. من دو تا دارم و اگر خدا بخواد دو تا دیگه هم میخوام داشته باشم. حرف کسایی هم که بچه نمیخوان اصصصصصصصصلا نمیفهمم.
اره تا اخر عمر نمیخواد چیکار میکردم 800 کیلومترم از خانوادم دورم . مادرم نمیزاره جداشم سکته میکنه خسته شدم شب و روزم شده گریه . میرفت با یه زنی ازدواج میکرد که نازا بود منو چرا بدبخت کرد
مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
2706