2733
2734
عنوان

معجزه

152 بازدید | 5 پست

من‌آدم گناهکاری بودم خیلی کارا کردم امروز تلنگری بهم خورد به عذابی دچار شدم که سابقه نداشت به نظرتون ممکنه خدا منو ببخشه و به خاطر ترک گناه برام معجزه کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میبخشه خدا خیلی مهربونه ..مصداق حرفم اون شعر هست که میگه ..صد بار اگر توبه شکستی باز آی

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓
2728

عزیزم زندگی من مصداق بارز معجزه هستش، منم آدم گناهکاری بودم یه شب به اصرار مادرم رفتم شب قدر مراسم، خانم جلسه ای حرفی زد که دلم آتیش گرفت گفتم یعنی ممکنه خدا منم ببخشه، همون جا توبه کردم و از همونجا عوض شدم، چادری بودم از قبل ولی بی قید، همون جا روسریم رو کشیدم جلو به یکباره پوششم عوض شد رفتارم عوض شد دیگه حتی مراسمی که بزن و برقص بود نمی‌رفتم، دیگران مسخره ام میکردن، برای ازدواجم به خدا توکل کردم و با همه وجودم خودم رو بهش سپردم همسرم معجزه زندگی منه، همسری که هییییییییچ وقت فکر نمیکردم نصیبم بشه، لحظه لحظه خدا رو تو زندگیم میبینم، قربون خدا بشم یه قدم رفتم سمتش صد قدم اومد سمتم دقیقا وقتی که داشتم از پرتگاه سقوط می کردم دستم رو گرفت و من رو به آغوش کشید

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.