2733
2739
عنوان

ینی مشکل از قلبمه؟

390 بازدید | 57 پست

سلام دوستان 

از کجا بفهمیم دردای قفسه سینه مربوط ب قلبه؟

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتی سمت چپ قفسه سینم درد میکنه

بیشتر قسمت خارجیه سینمه ینی نزدیک ب جناغم نیس

گاهی میزنه ب زیر بغل و تاانگشتام درد میکنه

گاهی تو گردنمم احساس درد میکنم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2728

بیشتر شبا میاد سراغم

ینی در طول روز نرمالم اما میخوام بخوابم شردع میشه انگار قلبم داره میزنه بیرون

نمیدونم برا تلقینه یا واقعا قلبمه

2740
چند وقتی سمت چپ قفسه سینم درد میکنه بیشتر قسمت خارجیه سینمه ینی نزدیک ب جناغم نیس گاهی میزنه ب زیر ...

از خیلی چیزا میتونه باشه اعصاب . افسردگی . معده . قلب . باید بری دکتر تا به حال نوار قلب یا اکو گرفتی

از معده است برا من گاهی وقتا طرف چپم همچین تیر میکشید از درد ناله میکردم اکو دادم قلبم سالم بود و گف ...

ب دستتم میزنه؟

نمیدونم بچه رو زیاد بغل میکنم برااونه یا قلبمه؟

از خیلی چیزا میتونه باشه اعصاب . افسردگی . معده . قلب . باید بری دکتر تا به حال نوار قلب یا اکو گرفت ...

نوار قلب گرفتم گف نرماله

فقط گف یجا یکم یجوریه تو همه خانوما هس ممکنهههه دریچه قلبت گشاد باشه

گف محض احتیاط ی اکو برو

هزینه اکو میدونید چقدره؟

ب دستتم میزنه؟ نمیدونم بچه رو زیاد بغل میکنم برااونه یا قلبمه؟

حتما تلقین میکنی به خودت اره من همش با خودم میگفتم بازوی چپم درد میگیره انگار کوفته میشه میگفتم صد درصد از ثلبمه اما تو نوار و اکو شکر خدا هیچی نبود فقط یه تپش قلب جزعی که اونم بخاطر استرسم بود

😘