2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید تو دیوار و شیپور بگردی و به کارهای با حقوق کم راضی باشی تا سابقه کاریت بره بالا انشالاه در آینده یه کار خوب پیدا میکنی

برای شروع کردن نباید عالی باشی ولی برای عالی بودن باید شروع کنی ...
2738
منم دقیقا همین حسو دارم دلم میخواد دستم تو جیب خودم باشه سر کار برم. حتی حاضرم یه پرستار بگیرم واسه ...

دقیقا .من دوست دارم معلم شم.ولی اخه چطوری😢😭😭😭

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
باید تو دیوار و شیپور بگردی و به کارهای با حقوق کم راضی باشی تا سابقه کاریت بره بالا انشالاه در آیند ...

حقوق مهم نیست دوست دارم برم جایی کارکنم 

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
دقیقا .من دوست دارم معلم شم.ولی اخه چطوری😢😭😭😭

جایی نیست که تدریس کنی یه جای خصوصی؟ مثلا کسی که داره واسه لیسانس زبان میخونه من دیدم تدریسم میکنه. شما رشتت جوري نیست تدریس کنی تا سابقه بشه واست کم کم بری جاهای بزرگتر...

جایی نیست که تدریس کنی یه جای خصوصی؟ مثلا کسی که داره واسه لیسانس زبان میخونه من دیدم تدریسم میکنه. ...

باز برعکس من به کارهای پزشکی خیلی علاقه دارم اگه برگردم به قبل میرم تجربی نه معماری. دلم میخواد تو یه بیمارستانی درمانگاهی مطب پزشکی... کار کنم. 

جایی نیست که تدریس کنی یه جای خصوصی؟ مثلا کسی که داره واسه لیسانس زبان میخونه من دیدم تدریسم میکنه. ...

رفتم یه اموزشگاه گفتن یه نیروی زن میخوان قرارشدتماس بگیرن .ولی امشب خیلی دلم گرفته.یکی ازدوستام همیشه بهم میگفت من توهمه چی ازتو دوست دارم جلوباشم.الانم رفته سرکار.آخه چراباید حرفش دزست باشه.همیشه منو تحقیرمیکنه خیلی دلم پره

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
باز برعکس من به کارهای پزشکی خیلی علاقه دارم اگه برگردم به قبل میرم تجربی نه معماری. دلم میخواد تو ی ...

برو دوره بهیاری یابدت میاد

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
2706