2737
2734
عنوان

شوهرم میگه طلاق نمیدم

929 بازدید | 20 پست

اونایی که از احوالم خبر دارن بیام بگم اونایی هم که ندارند اگه دوس دارن تاپیک های قبلم رو بخونن

شوهرم  زنگ زد گفت من طزلاقت نمیدم باشه یه مدت پیش پدر و مادرت بمون بعدش میام دنبالت

گفتم بیام کجا؟گفت خونت گفت من اونجا دیگه نمیام خونه بگیر میتونی؟گفت نه

پول ندارم الانم تو موقعیتی نیستی که تنها بمونیم شاید به کمکی چیزی لازم داشتی

گفتم موقعی که خونریزی داشتم از درد و  ترس جیغ میزدم کی بود؟

با چه بدبختی زنگ زدم کی برداشت؟کسی اومد طبقه بالا بگه زنده ای؟

یه کم مکث کرد گفت الان جای بهتریه قسمت نبوده دنیا بیاد

منو بگی انقد عصبانی شدم ادامه داد حامگلیتم پر خطر بود

گفتم باشه تو راست میگی اگه پرخطر بود چرا اذیتم کردی؟چرا یه خونه نگرفتی

دیدی مامانت و اون دختره بی همه چیز دارن چیکار میکنن کیفت که کوک بود

گفت ببینم حوصله بحث ندارم برمیگردی تموم

گفتم تا یه قدم برنداری هیچ جا نمیام فهمیدی و قطع کردم

بعدشم هرچی زنگ زد جواب ندادم

نظر منو میخایی برگرد خونت میدونم سخته اما اوضاع تا وقتی ک بچه نداری همینه سعی کن فراموش کنی داغ بچه سخته خدا ب دشمنم نشون نده چون کشیدم اما بر نگشتنت همه چیزو خرابتر میکنه ک درست نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم چرا خودتو دشمن شاد میکنی برو خونت دیگه به مادر شوهرت محل نذار شوهرت دوستت داره عزیزم حتما به خاطر اینکه درد بچه رو فراموش کنی گفته حاملگیت پر خطر بوده یا قسمت نبوده

گلم تجربه ما میگه که بری سر خونه زندگیت نذار دوریت واسه شوهرت عادی بشه بهش بگو میام اما مادرت بهم حرفی نزنه بزار خودش با مادرش طرف بشه تو غصه نخور

مرا عهدیست با جاناااان، که جاناااان جاااان من باشد💑
نظر منو میخایی برگرد خونت میدونم سخته اما اوضاع تا وقتی ک بچه نداری همینه سعی کن فراموش کنی داغ بچه ...

برگردم تو اون خونه میمیرم طاقت کاراشونو ندارم دیگه

اگه پولداره خونه جدا بگیری بهتره اما اگر نداشت برگرد اما خونه مادرشوهرت کمتر برو یا اصلا نرو

خونم طبقه دوم خونه مادر شوهرمه 

فعلا هم که میگه خونه نمی گیرم

2738
عزیزم چرا خودتو دشمن شاد میکنی برو خونت دیگه به مادر شوهرت محل نذار شوهرت دوستت داره عزیزم حتما به خ ...

اگه طرف میشد که خوب بود ولی نمیشه بیشترم خونه نیس که بفهمه سرکاره این همه مدت بدبختی کشیدم چیکار کرد؟

اگه طرف میشد که خوب بود ولی نمیشه بیشترم خونه نیس که بفهمه سرکاره این همه مدت بدبختی کشیدم چیکار کرد ...

عزیزم وقتی همسرت خونه نیست گوشیتو بگیر دستت مادر شوهرت وقتی باهات بحث میکنه از رفتاراش فیلم بگیر یا صداشو ضبط کن به همسرت نشون بده بگو چرا این خونه رو نمیخوام

مرا عهدیست با جاناااان، که جاناااان جاااان من باشد💑
پس دستی دستی زندگیتو شوهرتو بده دست مادرش از من اوضاعت ک وخیم تر نبوده و نیست ی کم استانه ی صبرتو بب ...

استانه صبر؟عزیز من خوندی اصلا داستان زندگی منو

اگه این مدت صبر دیگه چیزی برام گذاشته؟

عزیزم وقتی همسرت خونه نیست گوشیتو بگیر دستت مادر شوهرت وقتی باهات بحث میکنه از رفتاراش فیلم بگیر یا ...

بگم جونی نمونده برام باور میکنی؟

تنها دل خوشیم بچم بود با چی دلمو خوش کنم برگردم تو اون جهنم؟

2706