2733
2739
عنوان

کرم خشکی پا

165 بازدید | 19 پست

قبلا کرم جی.دپی .دکتر ژیلا رو امتحان کردم ولی هیچیکدم خوب نبودن .شما ازکرمی استفاده کردین که عالی باشه.؟خیلی ازخشکی کف پاهام بدم میاد.زیاد نیس ترک هم نداره ولی بازم چندشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای استارتر منم همین مشکل رو دارم.زبر شده کف پام.گاهی میکشه به پتو و صدا میده خودم چندشم میشه

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2738

عزیزم من تازه امشب یه گروه توی تلگ م زدم واسه خانوما درمورد پوست و زیبایی و تناسب اندام و این چیزاست اگر دوست داشتید ایدی تلگ رو بهم بدید یا برام درخواست بدید بفرستید ببرمتون هنوز شروع نکردیم تا تعداد بالاتر بره

وااای گرررررمه.اگه زمستون بشه همچین کاری کرد

تاثیر وقتس بیشتر میشه که از حمام بیایی بعد این کار رو کنی شبم نمیتونی بخوابی وقت استراحتت ک دوش گرفتی انجام بده و بعد ژل الو ورا خودشو بگیر اون مایع رو بزن عالی میشه

و خدایی که در این نزدیکیست  
دقیقا.حس بدی بهم میده    

من ماه هاست وازلین و جوراب رو انجام میدم ولی بهتر نشده.حالا یه کرم نرم کننده کف پا گرفتم هنوز به دستم نرسیده.اگه خوب بود میام به شماهم میگم

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706