2733
2734

از اشناهای ماست پسره بعد همدیگرو دوس دارن پدرمادرش نمیزارن که دوستم ازدواج کنه 😔😔دوستمم واقعا قصدش ازدواجه.پسره از هرنظر عالیه همه خونواده تاییدش کردن در هرنظری

شمابگین دوستم چکارکنه از دست این پدرمادر

خداجونم میشه یکم دلمو آروم کنی..دلم آشوبه😔                                                                                                          

خواهران عزیز وبزرگوار چنانچه جهت رسیدن به حوائج دنیوی و اخروی مستأصل شدین  ودعاهاتون به ثمر ننشسته آخرین وقطعی ترین راه رسیدن به حاجت،  چله زیارت عاشورا امام حسین علیه السلام با نماز هدیه ونماز زیارت و دعا و صدقه روزانه به مدت ۴۰روز به سبک آیت الله حق شناس است و این چله قطعا حاجت میده و این چله قابل نیابت هست اگه نائب خواستین  در خدمتم بنده کارشناس دین و مسائل شریعتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت یا دوستت😐

دوستم.من نامزد دارم

چرا نمیذارن؟ مگه دوستت چند سالشه؟

۱۸سالشع.یبار نشونش کردن بعد پسره بهونه اورده ولش کرده اینامیترسن

۱۸سالشع.یبار نشونش کردن بعد پسره بهونه اورده ولش کرده اینامیترسن

خب حق دارن خانواده اش نگران باشن، زوده الان

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
خب حق دارن خانواده اش نگران باشن، زوده الان

خب اخه این پسره خوبه

2738
خب اخه این پسره خوبه

خب اگه خوبه باید خودشو اثبات کنه به خانواده ی دوستت که خیالشون راحت شه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
خب اگه خوبه باید خودشو اثبات کنه به خانواده ی دوستت که خیالشون راحت شه

خب اخه اونا حتی اجازه خواستگاری هم بهش نمیدن بنده خدا

خب اخه اونا حتی اجازه خواستگاری هم بهش نمیدن بنده خدا

دیگه خودش باید راهشو پیدا کنه از قدیم گفتن هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد

خواهران عزیز وبزرگوار چنانچه جهت رسیدن به حوائج دنیوی و اخروی مستأصل شدین  ودعاهاتون به ثمر ننش ...

وای من شوهرم با همین چله زیارت عاشورا من و به دست آورد درحالی که به خاطر سن کمش خانوادش دامادش نمیکردن من هم از هر نظر اون سر تر هستم خانوادمم همینطور اون بنده خدایی که گفته بود بهش زیارت عاشورا بخونه گفته بود چله نشده خود مورد میاد خونتون منم بعد 15 سال رفتم خونشون و بعدم خواستگاری و... واقعا من که شوهرم از وقتی منو گرفته بشدت اعتقاد داره همش میوه تو هدیه امام حسینی