2733
2739
عنوان

کیا از امام زمان معجزه دیدن

20900 بازدید | 57 پست

سلام

برای سلامتی وظهورشون ۳صلوات و یه

دعای فرج بخونیم 

خوندی لایک کن

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارم ی اداره بدجور لنگ بود و حیاتیییی بود باید انجام میشد و کارمند هم به شدت بد اخلاق و زیر بار نمیرفت کار انجام نمیشد میرسید به دادگاه 

عصبی و ناامید بودم ی لحظه پاشدم صدقه دادم به نیت سلامتیشون و گفتم من هزار تا صلوات میفرستم باز میرم سراغش

رفتم معاون کنارش بود و خواسته مو گفتم

گفت خانم شما برو خونه همه کارت من انجام میدم حتی با طرف پرونده !  تماس گرفت کارت ردیف شد و روز بعد ی جعبه شیرینی بردم برای تشکر از ایشون

و برای تشکر از امام زمان

سه ساله هر روز صبح صدقه میدم به نیت سللمتیشون

دوست مامانم نذر داشت ۴۰ تا سه شنبه صبح زود بیدار بشه دعای عهد بخونه(اینجارو شک دارم دعا بخونه یا به امام زمان سلام بده) چند هفته بیدار میشه بعد یه هفته خواب میمونه بعد با صدای یه اقایی بیدار میشه که بهش سلام میده و اسمشو میگ فک کنم شوهرشم شنیده بود یعنی توهم نبوده 

2738

برا من معجزه به حساب نمیاد ی لطف 

6سال پیش این حدودا ی قرون پول تو جیبم نبود مامانم نداشت خیلی دلم هوای جمکران کرده بود سه شنبه شد خیلی دلم گرفت ک پول ندارم با کاروان برم 

شبش مادربزرگم زنگ زد از طرف ی جایی رایگان میبرن قم و جمکران روز جمعه 

ی روز کامل جمکران بودم 💚 خیلی روز قشنگی بود برام

من به امام زمان نامه نوشتم امیدوارم و مطمعنم که تاآخر امسال جوابمو میده و برام به درگاه خدای عزیزومهربونم دعا میکنه و باوجودپربرکتش معجزه میشه برام.

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2706