2733
2734
عنوان

الله اکبر ! چقدر علم پیشرفت کرده 😂

198 بازدید | 12 پست

مقایسه کنید گریم ستایش در اخر فصل ۲ با ابتدای فصل جدید 😐😐 نباید پیر تر میشد احیانا ؟ 

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

خدایی  ادم حالش بد میشد تو پیریش☹

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

وای!دیدی؟ انقد خندیدیم گفتیم تو سریال چند وقت پیش شبکه یک میداد گیر کردن😂

ستایش از پسرش جوونتر شده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

فک کنم چون فصل دو استقبال نشد   کارگردان فک کرده با قیافه خودش بازی کنه شاید مثل فصل اول  استقبال بسه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738

بالحق علی اوجی حق داشته فیلم نگا نکنه 

اه چیه فیلم ک ساختن🧐🧐🧐

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

فک کنم قاطی کردن اشتباهی جای فصل ۳ فصل یکشو ساختن😐

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!