2733
2739
عنوان

کیست ۳.۷ میلیمتری

257 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها ..

بچه ها من حدود ۳ و نیم ماه پیش واسه ۱ ماه و نیم داروی رویال هلث اید ۳ خورده بودم اون ماه اخرای دوره ام سونو واژینال دادم که ۲ تا فولی بالغ داشتم دکتر تعجب کرد گفت محرک خوردی گفتم ته فقط همین دارو ..

حالا وسطای ماه بعدش رفتم سونو یه کیست ۳ سانتی گفت داری ال دی داد و گفت یه دوره بخور منم خوردم بعد از پری اومدم سونو دوباره گفت همون کیست و داری به اندازه ۳.۷ 

حالا کفت ۲ دوره ال دی بخور از ردز ۵ پری ..

حالا باید صبر کنم که پری بشم بعد از ۵ پری شرو کنم بخورم..؟

خیلییی نگرانم چرا هیچ تغییری نکرده .. اخه من هرگز کیست نداشتم اولین باره .. 

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نترس من بعد سه دوره  قرص ال دی.۷ میلی دفع کردم.

عزیزدلم دفع کردین..؟ توی پری ..؟ قشنگ متوجه شدین دفع شد..؟ بعد این ۳ دوره پشت هم چجوریه ..؟ باید یه دوره خورد قطع کرد پری شد و دوباره دوره بعدی..؟ 

عزیزدلم دفع کردین..؟ توی پری ..؟ قشنگ متوجه شدین دفع شد..؟ بعد این ۳ دوره پشت هم چجوریه ..؟ باید یه ...

سیاهدانه و عسل بخورین برای کیست خوبه

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
عزیزدلم دفع کردین..؟ توی پری ..؟ قشنگ متوجه شدین دفع شد..؟ بعد این ۳ دوره پشت هم چجوریه ..؟ باید یه ...

نه متوجه که نشدم.رفتم سونو گفت چیزی نیستش ازبین رفته..سه روره پشت هم ال دی خوردم.از روز پنج شروع کردم  قرص تموم شد پری شدم بعد قرص از روز پنج دوباره شروع کردم به خوردن همینجور پش هم

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2740

سلام من نمیدونم شمابه چه صورتیه اماخودم چندسال کیست داشتم وچندبارقرص خوردم رفع شدامادوباره برگشت میکردیک نوع محصول گیاهی هست که استفاده کردم وکلادرمان شدم ganoderma_mj این پیج اینستاگراممه به پیجم سر بزنید 

عزیزدلم ممنونم .. نوع مصرفشم بهم میگی گلم..؟

یه واحد سیاهدانه نیمکوب با سه واحد عسل مخلوط میکنی ناشتا یه ق چ میخوری فقط بعد نیم کوب شدن سیاهدانه سمی میشه باید زود با عسل قاطی کنی

یه واحد سیاهدانه نیمکوب با سه واحد عسل مخلوط میکنی ناشتا یه ق چ میخوری فقط بعد نیم کوب شدن سیاهدانه ...

ممنون گلم .. ولی یک واحد یعنی تقریبا چند تا دونه ..؟ و از همیت فردا میتونم مصرف کنم..؟ 

ممنون گلم .. ولی یک واحد یعنی تقریبا چند تا دونه ..؟ و از همیت فردا میتونم مصرف کنم..؟ 

چون بعد از پریودیم هست..

یه واحد مثلا یه قاشق

آره از فردا شروع کن چون برای کیست میخوری هر روز بخور