2737
2734

سلام  ما دوستای راه دوریم 

مجازی باهم تو گروهیم ولی خیلی باهم‌صمیمی شدیم (هم رشته ایم همگی)

نی نی این دوستمون امروز بدنیا اومد 

من اصلا قصد بارداری فعلا ندارن‌ بااین حال وقتی دیدمش یجوری شدم انگار حسودی کردم ☺

حالا خانمهای بدون بچه رو درک میکنم کاملا ک با دیدن نی نی بقیه چ حالی میشن 

خدا ایشالا بهشون یه دونه نی نی خوشگل بده 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم ماشالله...نااازه...خداحفظش کنه..دختره؟

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2738

دوست صمیمی دوران دبیرستان و دانشجویی منم بارداره و نی نی اش اسفندماه دنیا میاد😍منم خییییلی براش خوشحالم...

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
حسین دختره 😀  فدات

داشتم می نوشتم نخوندم کامنتارو 😁

نشی عزیزم.🦋💗

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2706