2737
2734
عنوان

شانس ازدواج

717 بازدید | 36 پست

کسی که همچین شرایطی داشته باشه تا چقدر به نظرتون شانس یه ازدواج خوب میتونه داشته باشه؟؟

متولد 70  مشغول به کار  قد 165  قیافه خوب متوسط  وضع مالی متوسط 

ولی متاسفانه خیلی بدشانس از هیج خواستگاری شانس نیورده 

و خیلی ناامید شده این دختر از ازدواج یه جورایی دلش شکسته

نظرتون چیه ؟؟

خب مشغول ب کار هستند در جایی؟ 

مدرک تحصیلیشون چیه؟ 

توقعاتشون و اهدافشون از ازدواج چی هست؟ 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم شرایطتت نرماله و مشکلی نداره.

چرانبایدشانس داشته باشی🤔

من در نی نی سایت=آلیس در سرزمین عجایب😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2738

موقعیت خودش که خوبه اینطور که میگی ولی بستگی داره چقدر مهارت ارتباطی داره و کجاها و با کیا رفت و آمد میکنه . چون بلاخره از جاهایی که میره و میاد یکی پیدا میشه که بپسنده. 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

ببین گلم دقیقا از کجای این مشخصات باید بفهمیم بخت خوب داره ؟

من دختر میشناسم ۷۰ایی بسیار خوشبخت و ۷۱ایی که خیلی خفن تر بود اما مجرد و خواستگار نداره

ربط زیادی به شانس نداره به مادرت بگو برات زیاد دعا کنه همین طور به پدرت

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
تحصیلات کاردانی خونده خودم هستم عزیزم

خب عزیزمن شما ک کلی وقت داری واسه ازدواج چرا ناامید شدی مطمن باش کسی میاد سراغت ک هیجوقت فکرشم نمیکردی . ما اطرافمون ی دختر خانومی تو سن 35 سالگی ازدواج کرد انقد خوشبختن باهم دوطرف ... وقت زیاده عزیزم چرا ک نه؟😊❤

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706