2737
2739
عنوان

شکوفه جنوب

79 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

من تازه‌ اومدم شهرک شکوفه اینجا کسی رو نمیشناسم

کسی از شکوفه جنوب و عبدل اباد اینجا هست باهم دوست شیم

سلامتی همه مامانا و تو دلیاشون صلوات😍
ععع عبدل ابادی? بازار پوشاکش کجاست من هر دفعه میام فقط پرده و پارچه میبینم🙁🙁🙁

خدا خیرت بده میگم تازه اومدم جایی رو نمیشناسم 🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ععع عبدل ابادی? بازار پوشاکش کجاست من هر دفعه میام فقط پرده و پارچه میبینم🙁🙁🙁

چرا نمیپرسی...همون کوچه های اطرافشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
چرا نمیپرسی...همون کوچه های اطرافشه

همون کوچه های متصل به کوچه احسانی? اخه لباس فروشی نبود🤔 ببین من از اون سمت میام که رو به روی خیابون احسانی پارک هست ایستگاه تاکسی هست اسم خیابون شو نمیدونم🤔

2738

[QUOTE=104787792]همون کوچه های متصل به کوچه احسانی? اخه لباس فروشی نبود🤔 ببین من از اون سمت میام که رو به روی خیابون ...[/QUاحسانی فک کنم لباسه آره

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
وایی دختر من جای تو بودم تا الان امار تمام کوچه خیابونا و بازار محل زندگی مو در میوردم چجوری نشستی خ ...

خخخخ من تا به حال بیرون نرفتم 

فقط سر کوچه رو میشناسم 😂😂😂

بپرس از ی  مغازه دار

اره ایندفعه میپرسم ولی فک کنم تا تهه خیابون باید برم  ولی چه پرده های قشنگی داره چه رو تختی های قشنگی داره😍😍😍😍 فوق العاده خوش قیمتتتت😍

اره ایندفعه میپرسم ولی فک کنم تا تهه خیابون باید برم  ولی چه پرده های قشنگی داره چه رو تختی های ...

بسیار عالللی