2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولویت با اونایی که بچه ندارن و دختران بالای 30 اول 

ولی تمکن مالی و ساپورت کامل میخواد ...شهرت به  پاکی و تدین و تحقیقات کامل میکنن ...سخت گیری میشه 

منم دوست دارم اینکارو کنم و حتما میکنم

باید خونه داشته باشی نصفش رو به نامش کنی بعدش فکر کنم بیشتر از ۲ تا نباید بچه داشته باشی...این رو مطمن نیستم ولی اگه وضعتون خوب باشه شاید شد 

البته اولویت اول همیشه اونایی ان که بچه دار نمیشن 

کلا سابقه شما و همسرتون اینا هم بررسی میشه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2738
وا چرا خب اینجوری تو خانواده بزرگ بشه بهتره از تو پرورشگاه

اگه مثل بچه خودت بزرگش آره ولی چون نمیشه اعتماد کرد و احتمال داره بیشتر آسیب ببینه به خاطر تبعیض نمیدن، من تا پارسال رو میدونم که قانون این جوری بود شاید تبصره ای چیزی داشته باشه باید از خودشون دقیقشو بپرسی

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
باید خونه داشته باشی نصفش رو به نامش کنی بعدش فکر کنم بیشتر از ۲ تا نباید بچه داشته باشی...این رو مط ...

خب این چیزا حله و ما فقط ی بچه داریم اما خب دیگه بعد این چیزا خودمون میتونیم بچه رو ببینیم و انتخابش کنیم

اولویت با اونایی که بچه ندارن و دختران بالای 30 اول  ولی تمکن مالی و ساپورت کامل میخواد ...شهر ...

تمکن مالی و این چیزا ک خوبه مشکلی نیست الحمدالله خودم از مجردی آرزوش رو داشتم من جاری بچه دار نمیشه نمیدونم چرا ب فرزندی نمی گیره یبار ب شوهرم گفتم گفت ما ک بچه داریم ولی خب بازم میخوام  ب سرپرستی بگیرم 

2706