2737
2734
عنوان

خانوماي شاغل تورو خدا بيايد

263 بازدید | 40 پست

اگه حقوقتون عقب بيفته ده يازده روز چيكار ميكنيد؟

خيلي ناراحتم 😭

اين ماهه اوله كه استخدام شدم خيلي سختمه ازينكه بگم حقوقمو واريز كن تازه ديشب بهم پيام داد شماره كارت خواست دادم ولي تا الان خبري از حقوق نيست😢😔

ماه اول طبیعیه عزیزم معمولا دیر میدن یا حتی نمیدن با ماه بعد باهم میدن. یا کم میدن و ....

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عادیه😂😂😂

کم کم بیخیال میشی

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738
2706