2733
2734

ریشه زعفران یا دم زعفران 

قسمت انتهایی و زرد رنگ زعفرانه. خیلی از مردم به علت ارزون بودن این نوع زعفران و همچنین دارا بودن خواص، برای مصرف شخصی خودشون از ریشه زعفران استفاده می کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روشی ساده برای تهیه‌ی شربت زعفرانی خوش رنگ مجلسی، شربتی مقوی با گلاب و زعفران و مناسب نذری رو تو این مقاله به شما آموزش می‌دیم.  بدن احتیاج  به آب داره، اگر خوردن آب به مقدار زیاد براتون مشکله، می‌تونین با درست کردن شربت زعفرانی، آب رو طعم دار بکنین و از خوردن شربت زعفرونی لذت ببرین، البته این نکته مهم رو بگم که این شربت، به خاطر وجود زعفرون کلی خواص داره، از همه مهم‌تر که شربت زعفرانی شادی آوره.

شربت زعفرانی با ترکیب گلاب و زعفران درست می‌شه، این دو طعم فوق العاده باعث شدن که، شربت زعفرانی یکی از دوس داشتنی ترین شربت‌ها بین ایرانی‌ها باشه و تو مجالس و مهمونی و نذری دادن از قدیم استفاده بشه. شربت زعفرانی تو زمان کمی درست میشه و طرز تهیه‌ی شربت زعفرانی خیلی آسونه.

بسته به سلیقه‌های مختلف، شربت زعفرانی رو با خاکشیر و یا تخم شربتی مخلوط می‌کنن و می‌خورن.

1. ریشه زعفران رو سابیده و دم کنین "روش‌های دم کردن ریشه زعفران".
  2. آب رو تو قابلمهای روی حرارت بذارین تا جوش بیاد.
  3. حرارت رو کم کنین، شکر رو به آب اضافه کنین و خوب هم‌بزنین تا حل بشه.
  4. روی شعله حدود ده دقیقه هم‌بزنین تا قوام پیدا کنه، بعد گلاب و ریشه زعفران رو اضافه کنین.
  5. حرارت رو خاموش کنین و بذارین شربت کمی خنک بشه و داخل ظرفی که دوس دارین بریزین و داخل یخچال نگهداری کنین. هر زمان مایل به خوردن بودین، حدود 4 قاشق غذاخوری شربت رو با آب خنک مخلوط کنین و نوش جان کنین.
2740
رعفرونه و رنگش.وگرنه خیلی چیزا خاصیت داره و ارزونه 

عزیزم الان تو این وضعیت اقتصادی هر کسی نمیتونه زعفرون درجه یک بخره الان زعفرانی که دم جارو و گوشت حیوان و زعفران چین قاطیشه زی 50 الی 60 بهت نمیدن

زعفران درجه دیک بین 90 تا 95 تومنه که هر کسی توانایی خریدشو نداره  این ریشه زعفرون هم اصله هم عطر داره هم رنگ در ضمن قیمت خیلی خوبی هم داره من به شرط بهتون تحویل میدم اگه بد بود مال خودم