2733
2734

دو شبه ک میخوام یهو  صبحا یا کله سحر ماهیچه پای راستم از پشت زانو تا پاشنه پاهام.انگار یکی رگامو داره میکشه.منقبض میشه.در حدی درد میگیره ک صدای دادم بالا میره.امروز یهو ساعت ۱۰ صبح گرفت  فقط پاهامو نگه داشتم میگفتم تورو خدا وللللللم کن دارم میمیرم.تنهام بودم .تحمل دردش وحشتناکه.کسی بوده ک اینجوری میشده؟؟؟چیکارکرده؟دردش ایننننننقدر وحشتناکه و تا غروب آثار دردش تو پام میمونه.الانم درد دارم .راه رفتن سخته برام

مژده ای دل ک مسیحا نفسی می آید.برای سلامتی خانوادم یه صلوات میدین؟ممنونم

منم اينجوري بودم نگران نباش با دستت كف پاتو ب سمت بالا بكش درست ميشه خيلي درد بديه

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای منم اونطوری میشدم خیلی بده😭😭😭😭😭😭

پا رگ ب رگ میشه😭😭😭😭😭😭😭😭

جییییییغ میزدم شوهرم از خواب بیدار میشد ماساژ میداد آروووم آروووم خوب میشد☺😊

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2738

منم اونجوری میشدم خیلی بد بود و درد داشت 

💫 *در کنار ما زیباتر از همیشه بدرخشید* 💫هر آنچه از یک *فروشگاه آرایشی بهداشتی* نیاز دارید را به صورت *آنلاین* سفارش دهید 📱ما اینجا هستیم تا شمارا *بدون ویزیت* برای  رسیدگی بهتر *پوست و مو* 👩🏻‍🦰و *زیبا تر* شدن مشاوره دهیم*کیفیتی* که انتظارش رو *داری* 🤩با *قیمتی* که انتظارش رو *نداری*🤑*خریدت رو به تجربه ای خوب تبدیل میکنیم* 😌*زیبایی* تان را به رخ بکشیدچون *لایقش* هستید 😉

معمولا تو خواب اینجوری میشدم یهویی جیغ میکشیدم .ی بار ظهر خوابیده بودم ایفون زنگ خورد رفتم دروباز کنم پام گرفت اصلا نمیتونستم بلند شم.شبا ک شوهرم بود پامو ماساژ میداد اروم میشد بعدا گفتن پام سرماخورده با زیتون چرب کردم شلوار خزدار زمستونیمو پوشیدم خوب شدم

منم اينجوري بودم نگران نباش با دستت كف پاتو ب سمت بالا بكش درست ميشه خيلي درد بديه

وای خیلییییی.مرسی گلی

تا جایی که شنیدم گرفتگی رگ های پا کلا از کم ابی هست وقتی اب زیاد بخوری نمیشه مایعات بیشتر بخور ببی ...

جدی؟؟اتفاقا آب خیلی کم میخورم.مرسی باشه حتما

معمولا تو خواب اینجوری میشدم یهویی جیغ میکشیدم .ی بار ظهر خوابیده بودم ایفون زنگ خورد رفتم دروباز کن ...

ای بابا.لی درد غیر قابل تحمممملههههه

وای منم اونطوری میشدم خیلی بده😭😭😭😭😭😭 پا رگ ب رگ میشه😭😭😭😭😭😭😭😭 جییییییغ میزدم شوهرم از ...

اره دقیقققاااااا خدایا فکر دردش .فکر اینکه دوباره امشبم اینجوری شم سککککتم میده

2706