2733
2739
عنوان

مد جدید این روزهای نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 22 پست
من اگه ببینم تایپکی همینطور نصفه نصفه حرف میزنه ترکش میکنم بارها شده فرقی هم نمیکنه چقدر عنوان تایپک ...

من خودم بچه کوچیک دارم ممکنه بزنه به گریه و مجبور بشم گوشی رو کنار بذارم اما وقتی میام لایک میکنم یا جواب میدم که بدونن خوندم.البته تاپیکهام همه سوال راجع به بارداری و بچه داری و اینجور چیزاست.نیازی نیست همون لحظه جواب بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم بچه کوچیک دارم ممکنه بزنه به گریه و مجبور بشم گوشی رو کنار بذارم اما وقتی میام لایک میکنم یا ...

نه اینجوری اونو که حق داری ولی مثلا یکی یه بحثی راه میندازه حالا بحث فلسفی یا سیاسی یا اصلا راهنمایی خانوادگی...بعد صفحه تا ۲۰،۳۰ تا میره جلو ولی از استارتر خبری نیست فکر کنم یک ساعتم میگذره بازم هیچی..

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2728
خب اگه کسی جواب سوال تخصصی رو بدونه جواب میده نیاز به گول زدن نیست

اره ولی ببین مثلا تو از بین تایپک ها ۴ تا تایپک میبینی که سه تاش عنوانش جالبه ولی یکی خیلی مهم نیست خب تو سریع میری تایپکای جالب و تا بخوای به تایپک دیگه برسی چند صفحه رفته عقب...یعنی گاهی اوقات حتی اگه بلد هم باشن حوصله ندارن بیان و براشون خسته کننده ست 

البته من خودم هیچوقت تایپک دروغ نذاشتم خجالت میکشم اینکارو بکنم و اون تایپکایی که عنوانش دروغه ولی متنش هم دروغ یا مثلا میگن گولت زدیم هم بی ادبانه ست ولی گهگاهی ادم مجبوره 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
اصولا یا دستاشون داره میلرزه یا اشک امونشون نمیده!

عزیزم شما از دید خودت کار اونا رو توجیه نکن چون ادم خودش میفهمه که کی استارتر داره بی مسوولیتی میکنه و کی به قول شما احساسی شده یا کاری براش پیش اومده 

من اون چند موردی که دیدم اصلا تایپک هاشون احساسی نبود و فقط قصد پربازدید شدن داشتن و بی مسوولیتی مطلق بود 

با اولی موافقم ولی دومی نه خیلی فکر کن طرف سوال مهم میپرسه هیچکس جواب نمیده همه میرن سراغ تایپکای خا ...

به هر حال به نظر من عنوان دروغ توهين به كاربراست. من كاربر درمورد هر موضوعي دوس داسته باشم بحث ميكنم دليل نميشه كسي كلك بزنه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2738