2726
عنوان

مد جدید این روزهای نی نی سایت

158 بازدید | 22 پست

واقعا نتونستم جلوی خودم رو بگیرم چیزی نگم!!

این چیه که مد شده چهار کلمه میگین بعد جای حساس قطع میکنین و میگین هستین که بگم؟ یا تا اینجاشو فهمیدین که بقبه ش رو بگم؟ 

و باز عده ای که همش میگن خب یا کو.خب چند لحظه صبر کنین.آدم باید ده صفحه بره جلو تا بفهمه ماجرا چیه

واسه هر ماجرای بیخودی هم تاپیک میزنن.مثلا شوهرم تو لیوان من آب خورد حق داشتم ناراحت بشم؟

این چند وقت بخاطر خواب و بیداری پسرم بیشتر تو سایتم (واسه اینکه خوابم نبره) و واقعا این موارد رو اعصابه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا😐😬کیه که گوش کنه .تاپیکای الکی فراوووون کو کو های الکی ک فقط صفحه رو جلو میبرن .از همه بد تر این پیرو تاپیک قبلی خیلی بدم میاد😐

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

استارترها اگه نگاهی به قسمت آنلاین تاپیکشون بندازن میفهمن که کیا هستن

این هستین تا بگم ها یا از بیسوادی نسبت به محیط سایته

یا برای پربازدید شدن و بالا رفتن کامنت ها

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

پسرخواهرشوهرم چتدوقت پیش به شوهرم داشت میگفت دایی یه سایتی هست خانما تبادل میکنن یه خانمی نوشته بود همسایمون تلوزیونشونو عوض کرده منم عوص کنم بنظرتون😂😂با یکی میگفت پسرم 6سالشه با چرخش که 10میلیون داریم بس خورده زمین چکارکنم 😂😂دیوانه ابو وابشو زیاد میکرد😀قیافه من اون لحظه😦😦😦😑😑

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بياين يه قرار بزاريم تاپيك اين دو گروهو فوري ترك كنيم: 

١- اونايي كه قطره چكوني ميزارن

٢- اونايي كه يه عنوان دروغ ميزارن بعد ميگن ببخشيد اينجوري گفتم كه بياين

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

من اگه ببینم تایپکی همینطور نصفه نصفه حرف میزنه ترکش میکنم بارها شده فرقی هم نمیکنه چقدر عنوان تایپک وسوسه انگیز باشه..راحت ول میکنم میرم مگه بیکارم سه ساعت بمونم ۳۰ صفحه بره جلو تا یه کلمه حرف بزنن 

حالا این که هیچی بدتر از اون تایپکایی هستن که کلا استارتر ول میکنه میره این چندروزه چندبار دیدم بنظرم خیلی بی ادبانه ست که ما سه ساعت نظر و راهنمایی بدیم بعد اونوقت استارتر معلوم نیست کجاست 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
پسرخواهرشوهرم چتدوقت پیش به شوهرم داشت میگفت دایی یه سایتی هست خانما تبادل میکنن یه خانمی نوشته بود ...

راست گفته بابا.چند روز پیش یکی تاپیک زده بود سوز دلتون شوهرم رو فرستادم واسم نذری بگیره

بياين يه قرار بزاريم تاپيك اين دو گروهو فوري ترك كنيم:  ١- اونايي كه قطره چكوني ميزارن ٢- اون ...

با اولی موافقم ولی دومی نه خیلی فکر کن طرف سوال مهم میپرسه هیچکس جواب نمیده همه میرن سراغ تایپکای خاله زنکی...

اصلا نی نی سایت پر از بچه شده قبلا خیلی خانومای عاقل و باتجربه ای اینجا بودن الان همش مسخره بازیه...

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706