2737
2734

میخوام ببینم سودش چطوره؟ راضی هستین؟

خانه بازی تو یه منطقه آروم تو یه خیابون فرعی ولی تبلیغات زیاد بهتره یا یه نزدیک خیابون اصلی نزدیک بازار اصلی یه منطقه؟

اگه بخوایم تو فرعی راه بندازیم احتیاج به دادن پول پیش نیست فقط اجاره ماهانه باید بدیم ولی حالت دوم رهن و اجاره باید بدیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خ اصلی و نزدیک ب مرکز شهر ب نظرم بهتره

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
خانه بازی چیه؟؟🤔

وسایل بازی داره بچه ها ساعتی پول می دن بازی می کنن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738

اگر شهر بزرگ هستی تو جای فرعی هم مشتری داری 

چون معمولا آدمهایی که بچه هاشون اینجور جاها میارن ماشین دارن یا مشکلی برای تردد ندارن 

خانه بازی هایی که جشن تولد هم برگزار میکنن و کلاس مادر و کودک میذارن موفق تر هستن

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
خ اصلی و نزدیک ب مرکز شهر ب نظرم بهتره

منم نظرم همینو ولی اون مورد که ۴۰_۵۰ میلیون پول پیش ندیم هم خیلی وسوسه برانگیزه، و اینکه تا هر وقت بخوایم میتونیم توش بمونیم صاحب ملک احتیاجی به خونه اش نداره فعلا

اره خیلی سود داره بنظرم بخصوص اگ نزدیک مرکز خریدا بزنی خیلی بهتره الان نزدیک خونمون یکی هس ساعتی ۱۰ت ...

چند پاساژ اون اطراف هست و کلا خیابون اصلی اون منطقه خیلی شلوغه خانه بازی دیگه ای هم اون اطراف نیست

منم نظرم همینو ولی اون مورد که ۴۰_۵۰ میلیون پول پیش ندیم هم خیلی وسوسه برانگیزه، و اینکه تا هر وقت ب ...

اره عزیزم شرایطش خوبه ب نطرم اگر تو فرعی باشید میتونید بعد از چن وقت جا بیوفتید ولی تو اصلی شاید تا بخواید جا بیوفتید مجبور ب تخلیه و تعویص باشید ... 😶 ولی باز اصلی اگر نخواید تعویص کنید خیلی خوبه .... اما اگر تو خ فرعی میتونید تبلیعات انجام بدید و جا بیوفتید اونم گزینه خوبیه

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706