2737
2734
عنوان

نظر سنجی

94 بازدید | 22 پست

ب نظر شما یه خانوم ۲۶ ساله ک تحصیلاتش در حد پنجم دبستان باشه هیچ کاری هم جز جمع کردن و تمیز کردن خونه بلد نباشه و ب خاطر تعصب پدرش هیچ کلاسی شرکت نکرده منظور خیاطی هنری وغیره ...

اشپزیش در حد مبتدی باشه ولی خب بد نیست 😌

تو انجام کارهای اداری،بانکی،در حد صفر هست 

اصلا بعضی از اسکناس ها را کامل نمیشناسه و وقتی بهش یه بسته اسکناس بدیم نمیتونه بشماره  و قبلا یه بار عقد کرده ولی به خاطر همین مسائلی ک بالا گفتم از نامزدش جدا شده 

میتونه در اینده ازدواج موفقی داشته باشه 

لطفا اگه یه همچین موردی تو بستگانتون داشتید والان ازدواج کرده و خوشبخته بیاین بگید❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم قبل از ازدواج بهتره خودشو یکم پیشرفت بده تو این مسائلی که گفته شده...ادامه ی تحصیلات واجبه از راه دور و مجازی و نهضت سواداموزی میشه دنبال کرد...اشپزیم که کاری نداره حداقل تو اون یه حرفی برای گفتن داشته باشه.. به نظرم با این اوضاع و شرایط خیر نمیتونه ازدواج موفقی داشته باشه

باید برای بهتر شدن خودش تلاش کنه 

از هر راهی که ممکنه 

این حجم از ناتوانی فقط نمیتونه بخاطر اخلاق پدرش باشه .آدم بخواد کاری رو  انجام بده راهش رو پیدا میکنه نخواد انجام بده هزار بهانه میاره، 

ازدواج غول چراغ جادو نیست که یک شبه همه چیز روبراه بشه ، برای داشتن زندگی خوب آدم باید خودش هم تلاش کنه 

چون زندگی خوب هم که داشته باشی برای تداومش باید مدیریت زندگی رو بلد باشی 

خیلی ها از اینترنت خیلی کارها و یاد میگیرن ، از آشناها نزدیک یاد میگیرن 

نشناختن اسکناس دیگه کوتاهی خودشه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
باید برای بهتر شدن خودش تلاش کنه  از هر راهی که ممکنه  این حجم از ناتوانی فقط نمیتونه بخ ...

اره خودشم حاظر ب تغییر نیست خیلی بهش میگم تمرین کن بابا این چیزا تو زندگی مهمه ولی خب پشتکار اصلا نداره 

اره خودشم حاظر ب تغییر نیست خیلی بهش میگم تمرین کن بابا این چیزا تو زندگی مهمه ولی خب پشتکار اصلا ند ...

تا کسی خودش احساس نیاز نکنه و نخواد تغییر کنه نمیتونی بهش کمک کنی 

شاید روزگار مجبورش کنه تغییر کنه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
ازدواج که هدف اول واخرانسان نمیتونه باشه  به نظرم اول روی خودش کارکنه  تاازدواج موفقی در ...

صددرصد ولی خب عزیزم این خیلی دوست داره ازدواج کنه اصلا به تغییر دادن خودش کمک نمیکنه پسر های امروز هم خانمی را میخوان ک بتونه از پس خودش بر بیاد یعنی هر خواستگاری ک براش میاد همین توقع را ازش داره 

ولی این حجم از بی سوادی دیگه براش نهادینه شده متاسفانه

تا کسی خودش احساس نیاز نکنه و نخواد تغییر کنه نمیتونی بهش کمک کنی  شاید روزگار مجبورش کنه تغیی ...

امیدوارم تغییر کنه ولی من با شناختی ک ازش دارم متاسفانه بعید میدونم نمیدونم والا😔

صددرصد ولی خب عزیزم این خیلی دوست داره ازدواج کنه اصلا به تغییر دادن خودش کمک نمیکنه پسر های امروز ه ...

نمیتونه بره مدرسه

مشاوره ببرید اول 

اگاهش کنن

همش بهش بگید تونامزدی قبلیت ضربه روازهمین علم پایین و.. خوردید

یکم به خودش بیاد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
شرایطش را نداره عزیزم پدر و مادر بی خیالی داره ک اصلا این چیزا براشون مهم نیست 

پس توخونه کتاب بخرید یکم یادبگیرن خوندن ونوشتن وریاضی 

همون کلاس اول بخونن کلی چیز یادمیگیرن 

ازپایه باید شروع بشه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2706