2752
2734

بنظرتون بودجه بندی ازمونای گاج بهتره یا قلم چی؟سوالاتشون چی؟البته برای ی آدم فارغ التحصیل نظام قدیم.

من خودم اصلا شرکت نکردم این ازمونای مافیای کنکور رو ... 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ازمون حتما شرکت کن

قلمچی فقط بخاطر جامع اماری بالاش معروف شده!!!!که اصلا به درد نمیخوره ادم میخواد درصدای خودشو ببینه نه اینکه تعداد رقبارو ببینه😐 گاج سوالای استانداردی داره و بهتره ازچندتا مشاور پرسیدم گاج رو پیشنهاد دادن

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2731
از رتبتون راضی بودید؟با چ برنامه ای پیش میرفتید؟

اره رتبه ام شده بود 7000 با تراز 6500 

هیچی ام منفی نزده بودم 

برنامه ای ک خودم انجام داده بودم 

ینی زمان بندی کرده بودم و طبق اون جلو میرفتم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
اره رتبه ام شده بود 7000 با تراز 6500  هیچی ام منفی نزده بودم  برنامه ای ک خودم انجام دا ...

چرا رتبه اینقدر خوب ولی ترازت اینقدر بد ؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
چرا رتبه اینقدر خوب ولی ترازت اینقدر بد ؟؟

نمیدونم بستگی ب منطقه داره دیگ منم اعتراض زدم جوابش اومده رسیدگی میشه مثل اینک اشتباه شده و از این حرفا . ولی چون دو دفه منطقه عوض کردم میگنننن بخاطر اونه ولی من باور نمیکنم 

ازکی شروع کردین به خوندن؟ ترعز ۶۵۰۰قلم چی؟

من از تابستون 97 شروع کردم خوندم. 

ن من اصن ازمون شرکت نکردم 6500 سنجش خود کنکور 

ولی اعتراص زدم نسبت ب ترازم داره رسیدگی میشه چون خیلی پایین بود نسبت ب رتبه ام 

نمیدونم بستگی ب منطقه داره دیگ منم اعتراض زدم جوابش اومده رسیدگی میشه مثل اینک اشتباه شده و از این ح ...

🤦

بعد ی عمر درس خوندن حالا باید دوباره استرس این چیزا هم تحمل کنم

🤦 بعد ی عمر درس خوندن حالا باید دوباره استرس این چیزا هم تحمل کنم

موفق میشی گلم انشالله