2737
2739

بنظرتون بودجه بندی ازمونای گاج بهتره یا قلم چی؟سوالاتشون چی؟البته برای ی آدم فارغ التحصیل نظام قدیم.

من خودم اصلا شرکت نکردم این ازمونای مافیای کنکور رو ... 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازمون حتما شرکت کن

قلمچی فقط بخاطر جامع اماری بالاش معروف شده!!!!که اصلا به درد نمیخوره ادم میخواد درصدای خودشو ببینه نه اینکه تعداد رقبارو ببینه😐 گاج سوالای استانداردی داره و بهتره ازچندتا مشاور پرسیدم گاج رو پیشنهاد دادن

واسه سالم بودن نی نی من دعا کنین❤
2742
از رتبتون راضی بودید؟با چ برنامه ای پیش میرفتید؟

اره رتبه ام شده بود 7000 با تراز 6500 

هیچی ام منفی نزده بودم 

برنامه ای ک خودم انجام داده بودم 

ینی زمان بندی کرده بودم و طبق اون جلو میرفتم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
اره رتبه ام شده بود 7000 با تراز 6500  هیچی ام منفی نزده بودم  برنامه ای ک خودم انجام دا ...

چرا رتبه اینقدر خوب ولی ترازت اینقدر بد ؟؟

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2738
چرا رتبه اینقدر خوب ولی ترازت اینقدر بد ؟؟

نمیدونم بستگی ب منطقه داره دیگ منم اعتراض زدم جوابش اومده رسیدگی میشه مثل اینک اشتباه شده و از این حرفا . ولی چون دو دفه منطقه عوض کردم میگنننن بخاطر اونه ولی من باور نمیکنم 

ازکی شروع کردین به خوندن؟ ترعز ۶۵۰۰قلم چی؟

من از تابستون 97 شروع کردم خوندم. 

ن من اصن ازمون شرکت نکردم 6500 سنجش خود کنکور 

ولی اعتراص زدم نسبت ب ترازم داره رسیدگی میشه چون خیلی پایین بود نسبت ب رتبه ام 

نمیدونم بستگی ب منطقه داره دیگ منم اعتراض زدم جوابش اومده رسیدگی میشه مثل اینک اشتباه شده و از این ح ...

🤦

بعد ی عمر درس خوندن حالا باید دوباره استرس این چیزا هم تحمل کنم

🤦 بعد ی عمر درس خوندن حالا باید دوباره استرس این چیزا هم تحمل کنم

موفق میشی گلم انشالله

2706