2737
2739

مقصر اصلی زنعموی خودته چرا انقدر بی فکر و بی مسئولیت بوده که با وجود یه بچه چهارماهه خودکشی کرده؟پیش خودش فکر نکرد که بعد مرگش کی باید به بچش رسیدگی کنه؟بچه بدنیا میارن میندازن رو مردم.

اگه هی خیانت میکرد و هی کثافت کاری اصلا نباید چه دار میشد.وقتی هم میشد باید بخاطرش یه فکری میکرد نه اینکه تنهاش بزاره بره جهنم

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مقصر اصلی زنعموی خودته چرا انقدر بی فکر و بی مسئولیت بوده که با وجود یه بچه چهارماهه خودکشی کرده؟پیش ...

حرفت درسته ها ولی  وقتی جنون به آدم دست میده دیگه.......

ما تو شرایطش نبودیم که شاید ما هم عقلانی فکر نمی کردیم ...

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
2738
مقصر اصلی زنعموی خودته چرا انقدر بی فکر و بی مسئولیت بوده که با وجود یه بچه چهارماهه خودکشی کرده؟پیش ...

پشت سرمیت این طوری نگین ماشاهد رفتارای عموم بودیم انقد مادربزرگم گف نرگس‌بچه بیار درست میشه توگوشش خوندن ک بچه دارشد وگرنه دوس نداشت ب طلاق فکرنمیکرد چون ن توان مالی داشتن خانوادش ن توان حمایت ازش ۲۱سالش بود موقعی ک عروس ماشد ۱۵سالش بود 

ادما توعصبانیت هزارتا کار میکنن ماک توزندگیش بودیم شاهد بودیم ک‌عموم کثافت کاری میکرد اینم‌زن بود احساس داشت 

گاهی نمیشه تحمل کرد شایدم‌صبرش لبریز شده بوده 

الله اعلم

یا رب بچه لازمم😔😔یارب نظری کن 🔹‏خود خارجیا وقتی یه چیز رو متوجه نمیشن میگن "هَن"بعد تو میگی What ؟؟بهشت زهرای نیویورک خاکت کنن ایشالا😂✋🔸پیاز داغ اینجوریه که تا پای گازی زل میزنه تو چشات میگه نمی‌پزم، تا روتو می‌کنی اونور میگه دیدی حواست بهم نبود سوختم🙄🔹یه جوری عمل زیبایی نکنین که وقتی مُردید ، اون دنیا خدا هم نفهمه کدوم بنده شی😐😑🔸فرض کن ساعت ۹ شب میری مرغ ۳۶ تومنی بخری، وسط راه ۲۰۰ تومنم جریمه میشی! بعد میگن چرا ایرانیا افسرده شدن🚶🏻‍♂️🔹از شرایط ازدواج فقط اصرار فامیلو دارم😀🔸لنت ترمز چقد گرون شده!دوستان خواهش می‌کنم بیاین یه بار متحد باشیمکافیه یه ماه لنت ترمز نخوریمتا ارزون شهکسی از لنت ترمز نخوردن نمرده☺️🔹این ۹۹/۹/۹ دیگه گندش دراومد؛ روی ۰۰/۰/۰ برنامه ریزی کنید. شاید بگید ما که چنین تاریخی نداریم ولی این اشتباهه؛ تحویل سال‌ ۱۴۰۰ می‌شه شنبه ۳۰ اسفند ساعت ۱۳:۰۷ و بعد از ۱۳:۰۷ وارد سال ۱۴۰۰ می‌شیم و تا ساعت ۲۴ اون شب ما توی ۰۰/۰/۰ هستیم😏🔸گوینده بخش هواشناسی اخبار شدن هم شغل ایده آلیه. کلا ۳ دقیقه سر ظهر میای اونجا. نگا میکنی ببینی هوا ابریه میگی به نظرم امروز بارش داریم. ناهارم همونجا میخوری میری خونه😐👌

اسی جون خوندم، خدا رحمتش کنه.. سری پیش ک تاپیک زدی، خیلی دعا کردم خوب شه، آخه نی نی گناه داره😞😞😞.

عزیزای دلم، میشه هرکی امضامو دید، واسه شادی روح (♥️مامانم و آبجیم♥️) ی صلوات بفرسته.😔
2706