2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین درد و دل

81 بازدید | 11 پست

من دوسال عقدم😔خونه بابام کلی مشکلات داریم مثل افسردگیه بابام و بداخلاقی مامانم و یه داداش شیطون و کثیف که ماهی یه بار میره حموم.دیگه نمیتونم تحمل کنم اعصابم ضعیف شده.از طرفی مشکلات خودمو شوهرمو دارم رو دوش میکشم.تو وضعیت بی پولی و خدمت.خانواده شوهرم وضع مالی خوبی داشتن ولی از وقتی عقد کردیم بی پول شدن.بدجوری گیر افتادیم تو دورانه عقد لعنتی و مشکلات دوتا خانواده را تحمل کردن خیلیه.دوست ندارم برم خونه بابام که روانی میشم.من همونی ام که تاپیک زدم میخوام باردار بشم ولی عذاب وجدان گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب دوست من الان بارداری چه کمکی به این وضعیت اشفته میکنه؟ از مشکلات مالی تون که بگذریم باید یه مدت زیر یه سقف زندگی کنین مطمئن بشین از انتخاب و تفاهمتون بعد باردار بشین 

بعدم مگه نمیگین همسرتون سرباز هستن اصلا شغلی دارن که به پشتوانه اون برین زیر یک سقف؟خودتون شاغلین؟ الان فقط یه بچه رو کم دارین!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
خوب دوست من الان بارداری چه کمکی به این وضعیت اشفته میکنه؟ از مشکلات مالی تون که بگذریم باید یه مدت ...

خدمتش صبح تا ظهره فوق لیسانسه یه کار پیدا میکنه بچمون که گشنه نمیمونه خدامیرسونه.بهتر از تحمل کردن خونه بابامه

خدمتش صبح تا ظهره فوق لیسانسه یه کار پیدا میکنه بچمون که گشنه نمیمونه خدامیرسونه.بهتر از تحمل کردن خ ...

هرجور صلاح میدونین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خدمتش صبح تا ظهره فوق لیسانسه یه کار پیدا میکنه بچمون که گشنه نمیمونه خدامیرسونه.بهتر از تحمل کردن خ ...

من شرایط تورو نمیدونم ولی واسم خودم که اینطوری بود زندگی مشترکم کلی دردسرومسئولیت داره خرج خیلی بالاس مطمئنی شوهرت میتونه پول درآره؟؟الان کارمیکنه؟؟