2737
2739
عنوان

سونوگرافی خانم خوب توی تهران

558 بازدید | 19 پست

سلام دوستان کسی سونوگرافی خانم خوب توی تهران میشناسه؟

کسی که توی غربالگری اول جنسیت رو هم بگه

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

خانم الماسیان فقططططط

تا دستگاهو میذاره جنسیتو میگه

برای من ۱۲ هفته گفت

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
خانم الماسیان فقططططط تا دستگاهو میذاره جنسیتو میگه برای من ۱۲ هفته گفت

کجاست عزیزم؟

چند وقت قبلش باید وقت بگیری؟

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم الماسیان فقططططط تا دستگاهو میذاره جنسیتو میگه برای من ۱۲ هفته گفت

واسه منم دقیقا 12 هفته با قاطعیت گفت

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2728
واسه منم دقیقا 12 هفته با قاطعیت گفت

ماهه ماه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738
همین خانم؟

الان اینجاس

مرکز سونوگرافی ایرانیان پرتو، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد،کوچه فلسفی، پلاک3, واحد 13

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
مرسییییییییییییییی

کارشم سوای جنسیت فوق العاده دقیقه من دکترام خیلییی قبولش داشتن

مرکز سونوگرافی ایرانیان پرتو، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد،کوچه فلسفی، پلاک3, واحد 13

مرسی عزیز

من امروز سونو تشکیل قلب میخوام برم از جایی وقت گرفتم به نظرتون همین خانم الماسیان برای امروز بهم وقت میده؟

2706