2733
2739
عنوان

تب نوزاد هشت ماهه

1434 بازدید | 6 پست

سلام دوستان 

پسرم دیشب تب سی و هشت درجه داشت شیاف گذاشتم.باز صبح تب کرد .به نظرتون برای دندونشه ؟داره دندون در میاره .....ولی چرا فقط برای این دندونش تب کرد ؟بقیه دندوناش تب نکرد 

آره احتمالن برادندونه.همه دندوناکه مثل هم نیستن.البته یه ویروسی هم جدیداومده دوسه روزفقط تب میکنن بعدسرفه.استامینوفن بده بهش هر۶ساعت اگه دیدی تب داره بازم ۴ساعتیش کن.

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره احتمالن برادندونه.همه دندوناکه مثل هم نیستن.البته یه ویروسی هم جدیداومده دوسه روزفقط تب میکنن بع ...

ممنون عزیزم جدی هر دندونی یه جوره ؟اخه پسرم هشتمین دندونشه!هفته پیش هم یه سرماخوردگی خفیف داشت از داداشش .یعنی باز سرما خورده ؟

2731
بعد از ظهر دکترش میاد حتما دکتر میبرمش .چرا خطرناکه 😔

ان شاءالله نگران نباش عزیزم نگفتم که بهت استرس بدم . گفتم که حواست بیشتر بهش باشه و چون کوچیکه دکتر ببریش بهتره . پاشویه اش کن . مرتب چک‌کن بالا نره . پایین‌نیوند بازم شیاف بزار .

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
ممنون عزیزم جدی هر دندونی یه جوره ؟اخه پسرم هشتمین دندونشه!هفته پیش هم یه سرماخوردگی خفیف داشت از دا ...

اره خب شایدهم مجددسرماخورده.حالاشماتبشوکنترل کن تابعدازظهرببردکتر.همون استامینوفن بده هر۴ساعتی اگه دیدی پایین نیومدباعرق کاسنی یااب ولرم پاشویش کن.تب اگه بره بالای ۴۰خدایی نکرده تشنج میگیره

زيبايي انسان در چيست؟ روزي شاگردان نزد حکيم رفتند و پرسيدند: «استاد زيبايي انسان درچيست؟» حکيم 2 کاسه کنار شاگردان گذاشت وگفت: «به اين 2 کاسه نگاه کنيد اولي ازطلا درست شده است ودرونش سم است و دومي کاسه اي گليست و درونش آب گوارا است، شما کدام راميخوريد؟» شاگردان جواب دادند: «کاسه گلي را.» حکيم گفت: « آدمي هم همچون اين کاسه است. آنچه که آدمي را زيبا ميکند درونش واخلاقش است. بايد سيرتمان رازيباکنيم نه صورتمان را»