2737
2739
عنوان

عشق...

885 بازدید | 88 پست

كي عشق رو تاحالا تجربه كرده؟؟؟ ايا كسي هست كه به عشق باور داشته باشه با عشق ازدواج كرده باشه و عشقش بعد از سالها همونطوري باشه؟

راستش معقوله عشق براي من يه چيز غير قابل هضمه عجيبه 

اخه من هرگز در زندگيم اينكه من عاشق كسي باشم يا شده باشم عشق رو تجربه نكردم باوجود ٣٥ سال سن!!!!! 

اما عشق هرچي كه هست بايد خيلي شيرين باشه حتي صحبت كردن راجع بهش دلمو غنج انداخت...

خوشبحال هركسي كه عشق رو لمس كرده و با عشق داره زندگي ميكنه باااااا تمام سختبها و مشكلات 

حتي خوش بحال كسانيكه بعد از ازدواج عشق رو پيدا كردن و عاشق همسرشون شدن منكه فقط ترسيدم همين باوجود پول امكانات موقعيت تحصيلات اما تا حالا خوشبختي و عشقي كه با يه كدومش بوجود بياد رو تابحال حس نكردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربه نکردم هرکیم دورو برم تجربه کرده جز یکنفر همشون ناراحتن چون دوست شدن باکسی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2728

ی جوری میگی هرگز عشقو تجربه نکردم انگار تموم شد دیگ

بابا35سالته حالا وقت داری عزیزم

یکی از اقوام ما تو38سالگی ازدواج کردن الان شدیییدا خوشبخته و میگ هم از مجردیم لذت بردم هم بعد ازدواجم فهمیدم زندگی واقعی چیه

2738

منم مث تو باورش نداشتم تااین که عاشق شدم و بعدش جدا شدیم الان 4 سال از اون

جدایی میگذره انگار دیروز بود هنوزم کسی شبیهش باشه عطرشو زده باشه یا هم اسمشو ببینم دلم بدجوری میلرزه 

سخرانی دکتر ملکیان در مورد عشق رو گوش کنید یه جاش میگه عشق آمدنی هست آوردنی نیست به نظرم یعنی اگه ق ...

چقدر قشنگ

اینو منم باور دارم

یادمه اوایل ک با نامزدم اشنا بودیم اصلا فکر نمیکردیم ی روزی ب اینجا میرسیم سایه همو با تیر میزدیم ولی الان بدون هم نمیتونیم اصن نمیدونم عشقه چجوری اومد از کجا اومد ولی هرجور اومد دمش گرم قشنگ اومد

2706