2737
2734
عنوان

شوهرم به مامانش گفت😲

1005 بازدید | 47 پست

رفتیم خونشون مامانش داشت دعا میکرد دستشو برده بود بالا تواسمون (تو حیاط خونشون بود)شوهرم عصبی شد دیدش اینجور بعد گفت بیا بریم توماشین که شدیم ادا مامانش درمیورد میگفت حالم دیگ ازش بهم میخوره و.... یکم بعد شوهرم به مامانم زنگ زد گفت  جمعه وسایلارو همگی اماده کنیم بریم گردش مامانم کفت حالمون مسائد نیس این هفته نمیشه بیایم همین که تلفن قطع کرد گفت من دیگ باخانوادت کار ندارن برا من  بهونه میارن حالا‌اگه اون باجناق بود سریع با سر میرفتن (درصورتی که توجهی که خانوادم بهش دارن به اون باجناقمون ندارن اون بخاطر اخلاق بدش  که ایرادنگیره)  خلاصه گفت من پامو خونتون نمیزارم نشست به غر زدن  حالم دیگ از این رفتاراش و ایرادگرفتناش بهم میخوره همش به من میگه اینجور باش اونجورباش اعتماد به نفسم صفر کرده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😵😵

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728

فقط یک کلمه بگم شوهرت واقعا شعور نداره کسی که حرمت مادر خودشو نگه نمیداره معلومه با خانواده ی شما اینجوری میکنه

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2738
فقط یک کلمه بگم شوهرت واقعا شعور نداره کسی که حرمت مادر خودشو نگه نمیداره معلومه با خانواده ی شما ای ...

به مامان بابامم فحش داد ی بار زنگ زد به بابام همه چی گفتش  چه دعواهایی که نشد اونم فرض کن دوره عقد😑

بعدش هم ...روابط شوهرت رو با خانوادت نزار مستقیم باشه تو این شرایط ....مسئولیت روابط رو خودت ب عهده بگیر...که اگه دوباره جواب خانواده منفی بود....خودت جوری که همسرت دوست داره بشنوه و ناراحتی و کدورت نشه براش بهونه بیار

خدایا شکرت...
بعدش هم ...روابط شوهرت رو با خانوادت نزار مستقیم باشه تو این شرایط ....مسئولیت روابط رو خودت ب عهده ...

شوهرم این چیزا حالیش نمیشه بهش بگم مثلا تو زنگ‌نزن خودم میزنم میگه به توچه تلفن میگیره زنگ‌میزنه وتوجه نمیکنه 

عصبی ناجور تاپیگ قبلمو بخونی متوج میشی  میخام اقدام کنم واس جدایی تازه الان عقدم اینجوره

یه کم تلاش کن

برو مشاور شاید درست شد بدبخت

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من خوندم کاش قبل ازدواج دقت میکردی به رفتارش من خیلی بدم میاد کسی تو جمع بدرفتاری نشونم بده توصیه به تو نمیکنم اما من بودم در جا طلاق میگرفتم .وقتی شوهرت بهت بی احترامی کنه براحتی دیگرانم به خودشون این اجازه رو میدن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
حتما جدا شو بعد ازدواج بدتر میشه با بچت هم همین رفتارو داره بعدا خواهشا عاقل باش 

من فقط مشکلم مامانم ک حالمو بدمیکنه  برو تو تاپیک قبلیم مشکلم بامامانم نوشتم😑

2706