2737
2739
متخصص سینه نداریم یا دکتر زنان میری یا بستگی ب معرفی و مشکل دکتر غدد یا داخلی میری

چرا متخصص پستان داریم .دکترم سرش شلوغه منشیش اصلا بهم نوبت نداد میخام این هفته برم دکتر  درد دارم نمیدونم کجا برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برید درمانگاه دانشگاه تهران ، خیابان ۱۶ آذر،  خانم دکتر عصمت هاشمی عالی هستن ایشون ، البته باید وقت بگیرید . فردا تماس بگیرید فکر کنم تو همین هفته نوبت بده بهتون . مطب ش هم روبروی بیمارستان دی هست 

دکتر معصومه مشرقی توانیر  گاندی ۲ روبروی بیمارستان دی متخصص و جراح بیماریهای پستان

من پیشش عمل کردم 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738
برید درمانگاه دانشگاه تهران ، خیابان ۱۶ آذر،  خانم دکتر عصمت هاشمی عالی هستن ایشون ، البته باید ...

یکی از بهترین ها هستن،من خودم ۳۰روز پیش پیشش عمل پروتز انجام دادم