2737
2734
من کار وفایی رو بیشتر از  زمانپور قبول دارم ولی سونو رشد یه سونو معمولی هست ک نیازی نیست حساسیت ...

اره چون وفایی میخواد هم رشد هم کالر داپلر.شوهرم گفت کالر داپلر نرو.برا همین میخوام برم زمانپور .تا رشد تنها چک کنع

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
اره چون وفایی میخواد هم رشد هم کالر داپلر.شوهرم گفت کالر داپلر نرو.برا همین میخوام برم زمانپور .تا ر ...

وفایی هرچی نسخه ت باشه برات انجام میده اجباری ب داپلر نداره اصلا 

اگه کلا زیر نطر پزشک دیگه ای عیر از زمانپور نبودی ک الانم برو پیش خودش بهتر از وضعیتت خبر داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وفایی هرچی نسخه ت باشه برات انجام میده اجباری ب داپلر نداره اصلا  اگه کلا زیر نطر پزشک دیگه ای ...

من دکتر زنانم ترتیفی هست برای سونو ها پیش مهدی پایدار و ندا رحیمی راد رفتم ولی از بس هر سری چیزای بد گفتن این سری میخوام پیش یکی دیگه برم

وقتی خدا هست دلیلی بر ناامیدی نیست.خدا جونم امیدم به خودته.الهی شکر
من دکتر زنانم ترتیفی هست برای سونو ها پیش مهدی پایدار و ندا رحیمی راد رفتم ولی از بس هر سری چیزای بد ...

خب ببین پس بپرس از منشی وفایی اگه نوبت داد بهت برو پیشش از لحاظ بطن و .. هم خیالت راحت شه 

فوق العاده متبحر هست 

2731